Pirmdiena, 24. oktobris

3677. sērija

Maija vairs nespēj slēpties no patiesības – viņa mīl Floriānu, nevis Hannesu. Ēriks baidās, ka Hanness atsauks savu finansējumu zāļu pētījumam, un brīdina Floriānu par sekām. Floriāns neredz sev un Maijai kopīgu nākotni un atraida Maiju. Lija vēlas salabt ar Robertu, taču Ariāna plāno nākamo intrigu ar Patrika iesaistīšanos. Roberts nepakļaujas Patrika provokācijai. Lai uzlabotu darba atmosfēru viesnīcā, Kristofs liek Alfonsam sarīkot darbiniekiem boules turnīru. Alfonss ķeras pie komandu izveidošanas, kas izrādās grūts darbs. 

Otrdiena, 25. oktobris

3678. sērija

Floriāns cenšas paskaidrot Maijai savu izvēli, tomēr Maija nevēlas atteikties no savas mūža mīlestības. Hanness pamana Maijas nomāktību un uzaicina viņu izbraucienā ar riteni. Maija atzīstas Hannesam, ka mīl Floriānu. Lija nolemj pārbaudīt Patriku un iesaka viņam doties uz policiju apsūdzēt Robertu par kautiņu. Patriks atzīstas, ka samelojies. Andrē nevēlas piedalīties boules turnīrā, bet tad uzzina, ka uzvarētājam balvā tiks atpūta Stokholmas viesnīcā, kurā strādā pasaulslavena pavāre. Andrē uzzina, ka viņam ir jāspēlē kopā ar Geriju.

Trešdiena, 26. oktobris

3679. sērija

Hanness lūdz Maijai apdomāt savu lēmumu. Lai sakārtotu domas, Maija dodas pārgājienā kalnos. Ēriks iesaka Floriānam pievērsties izklaidēm un ielūdz brāli uz alus bāru. Pa ceļam Floriāns iepazīstas ar skaistu sievieti un uzaicina sev līdzi. Abi pavada kopā nakti. Floriāns domā, ka viņu nekad vairs nesatiks, bet no rīta piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu. Andrē nolemj sagatavot Geriju boules turnīram un uzsāk ar viņu treniņus. Tad viņš pamana, ka Gerijs zaudē Širīnas dēļ. Andrē apsola, ka palīdzēs Gerijam iekarot Širīnas sirdi. Maksis nolemj, ka Gerijam pienācis laiks atgriezties Manheimā. Ariāna dusmojas par Patrika nespēju iekarot Lijas sirdi un izperina jaunu plānu, kā savaldzināt Robertu. 

Ceturtdiena, 27. oktobris

3680. sērija

Sieviete no Floriāna vienas nakts sakara ir Maijas pusmāsa Konstance, kura ir ieradusies apciemot savu māsu un māti. Konstance sastrīdas ar Maiju un paziņo, ka viņai ir iepaticies Floriāns un viņa vēlas sākt ar viņu attiecības. Ariāna pierunā Robertu doties darījumu braucienā uz Rumāniju. Lija nojauš ko nelāgu un pēdējā brīdī piesakās doties līdzi Robertam. Gerijs nolemj pats pamest Bihlheimu un dodas prom. Zonnbīhleri piedāvā uzņemt Geriju pie sevis un parūpēties par viņu. Maksis nolemj dot Gerijam divu nedēļu ilgu pārbaudes laiku.

7+