Pirmdiena, 24. oktobris

112. sērija

Lai celtu savu sociālo statusu, Lojgorri kundze nolemj izmantot Elisu un aicina ar Rikardo naudu piedalīties labdarības pasākumā. Diāna uzzina, ka tieši Elisas naudas dēļ viņai izdevies atgūt Salvadora mātes piespraudi, un, lai pilnībā sarautu saites ar savu bijušo draugu, viņa nolemj to atdot viņam. Starp Blanku un Rodolfo izceļas strīds, kad viņš izsaka neparastu piedāvājumu.

Otrdiena, 25. oktobris

113. sērija

Fransiska, atgriezusies pie Gavrjela, ir gatava atteikties no darba operteātrī, lai parādītu viņam, cik svarīgas viņai ir abu attiecības. Tikmēr Selija arvien vairāk satuvinās ar Auroru un, šķiet, ir aizmirsusi Petru. Tā kā Hermana dēls joprojām nav atradies, Adela saprot, ka viņam nepieciešams viņas atbalsts, un dodas uz viesnīcu, lai būtu kopā ar viņu, taču tikšanos izjauc traģisks starpgadījums.

Trešdiena, 26. oktobris

114. sērija

Bernardo informē māsas Silvas, ka Adelas tiesas prāva tiek pārcelta uz vēlāku laiku. Kad Hermans paziņo, ka uz kādu laiku atgriezīsies mājās pie Karolīnas, Adela bīstas, ka tā ir šķiršanās uz visiem laikiem. Arī Diāna, šķiet, šķiras no Salvadora uz visiem laikiem, kad atdod viņam mātes piespraudi. Benhamins fabrikā nejauši atklāj Rikardo opija kontrabandu.

Ceturtdiena, 27. oktobris

115. sērija

Salvadors atzīstas Bernardo, ka beidzot ir atguvis atmiņu, tomēr nolemj no pārējiem to slēpt. Lai atmaskotu Rikardo un ziņotu policijai par viņa opija darījumiem, Salvadors joprojām simulē amnēziju. Karolīna tēlo cietēju un izmanto visus ieročus, lai izjauktu Hermana tikšanos ar Adelu.

Piektdiena, 28. oktobris

116. sērija

Kad Aurora uzlūdz Seliju uz pulcēšanos, kur sievietes cīnās par vēlēšanu tiesību iegūšanu, Selija tiek ierauta kārtējā skandālā. Pēc starpgadījuma ar Petru Bernardo nospriež, ka viņa vairs nevar būt viņa meitu aukle. Tikmēr Hermans uzzina šokējošus jaunumus par savu pazudušo dēlu.

12+