Turklāt viņas pārvaldītās lietas ir sevišķi grūtas – tādas, ko citiem detektīviem nav pa spēkam atrisināt. Alkohola kontrabanda, revolucionāri noskaņotas komunistu grupiņas, gangsteri un mafijas bosi - viss viens, Frenkija un viņas sabiedrotā Trūdija tiek galā lieliski. Noziegumi notiek it visur – kino paviljonos, mājās un pat baznīcās dievkalpojuma laikā.

Frenkija ir enerģiska rudmate, kura pēc tēva nāves dzīvojusi Eiropā un Tuvajos Austrumos. Pirmā pasaules kara laikā viņa kļuva par ziņotāju, ar motociklu apbraukājot kara reģionus un sūtot paciņas. Armijas virsnieki pamanīja Frenkijas talantu un noalgoja viņu kā spiegu, tomēr viena no misijām izgāzās. Par spīti zaudējumam, Frenkijas ieraudzīja jaunas iespējas un nodibināja savu aģentūru.

Trūdija audzina savus četrus jaunākos brāļus. Nākusi no Jamaikas imigrantu ģimenes, viņa pazīst gan trūkumu, gan smagu darbu. Viņai ir laba balss un aktrises dotības. Tas Trūdijai palīdz lietās, kad jāizliekas par kādu citu, lai atrisinātu noziegumu.

Frankie Drake. Kanāda, 2017.
Režisore Kerola Heja.
Lomās: Lorena Lī Smita, Šantela Railija un citi.

Ceturtdiena, 24. decembris

1. sērija.

Frenkija iepazīstas ar Trūdiju. Drīz Frenkija kļūst par aizdomās turamo, kad tiek nozagtas rotaslietas. Taču drīz atklājas, ka vainīgais varētu būt viņas tēvs.

2.sērija.

Frenkiju un Trūdiju noalgo kāds fabrikas īpašnieks. Viņš vēlas izskaust komunistus, taču drīz izrādās, ka fabrikā briest daudz lielākas problēmas.

3.sērija.

Kāda jauna vīrieša bagāžā atrod mirušu cilvēku. Trūdija un Frenkija izmeklēšanas nolūkos iegriežas Toronto augstāko aprindu sabiedrībā.

4.sērija.

Dziednieka meitai ir nepieciešams patvērums. Trūdija un Frenkija nolemj viņu izmitināt. Tikmēr Toronto džeza scēnā atklājas jauni noziegumi.

5.sērija.

Mēmā kino uzņemšanas laukumā notiek slepkavība, kas šķiet pilnīgi neiespējami paveicama. Frenkija un Trūdija maskējas, lai uzzinātu patiesību.

6.sērija.

Frenkija un Trūdija nonāk nelegālā alkohola ražošanas drūmajā pasaulē, sastopoties ar pagrīdi un kontrabandu. Tas notiek pēc tam, kad apšaudē tiek ievainots kāda drauga dēls.

Piektdiena, 25. decembris

7.sērija.

Mērija nolīgst Frenkiju un Trūdiju atrast pazudušu skolotāju. Nozieguma izmeklēšana aizved abas uz Ķīnas kvartālu un uzjundī kādas ģimenes noslēpumus.

8.sērija.

Pilsētā notiek lidotāju izstāde. Slavena lidotāja dēls tiek nolaupīts. Frenkijas un Trūdijas brīvdiena izvēršas par izmeklēšanas sākumu.

9.sērija.

Frenkiju piemeklē traumatiskas atmiņas par Pirmo pasaules karu. Viņa atkal satiek senu draugu. Viņai ir jāizmeklē arī kāda izbijuša kareivja slepkavība.

10.sērija.

Frenkiju noalgo, lai viņa uzzinātu vairāk par kādas sievietes identitāti. Sieviete apgalvo, ka ir krievu princese. Frenkijai viņa ir jāpasargā, jo kāds vēlas sievietes nāvi.

11.sērija.

Frenkija saņem noslēpumainu zvanu no kāda britu spiega. Mērija uzzina, kāpēc viņa iepazinās ar Trūdiju un kā radās privātdetektīvu aģentūra.