• Sestdiena, 2021. gada 27. februāris
  • Vārda diena: Līva, Līvija, Andra
  • Rīgā skaidrs, +3 °C, Z/ZR vējš, 6,69m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 25. janvāris

V.I.P.

Šonedēļ spēlē amatnieka Uldia Manika un jurista Mārtiņa Brenča komandas. Uldis uz spēli atvedis divus brālēnus, gan ne savus, bet Mārtiņš – divas māsas, arī ne savas. Uģis Joksts spēles dalībniekiem vaicās par grābekli, narcisēm, gaili un trušiem.

Dalībnieki:

Mārtiņš Brencis – komandas kapteinis. Ieguvis jurista izglītību, strādā valsts pārvaldē. Brīvajā laikā spēlē hokeju, skrien krosu, vingro un lasa grāmatas un sēnes. Ar erudīciju un erudītiem saistīts kopš vidusskolas laikiem, kad piedalījies raidījumā «Erudīts».

Līva Tauriņa ir ekonomiste un pedagoģe, strādā Valsts izglītības satura centrā. Cilvēks – raķete. Bīstamā mājsaimniece, patīk baudīt vizuālo mākslu un pašai to radīt, pedagoģijas entuziaste un bieži sabiedrības dvēsele.

Laura Stukle ir Līvas māsa, ieguvusi izglītību filoloģijā un fizikā, matemātikā. Līvu raksturo nenosvērtība, iejūtība un gudrība. Desmit reizes nomērīs un tad griezīs. Garo pārgājienu cienītāja, īpaši, ja ceļš ved gar jūras krastu.


Uldis Maniks – komandas kapteinis. Šobrīd saimnieko savā lauku sētā un ir nodarbināts ar daudziem praktiskiem jautājumiem. Patīk metināt savu auto un ar nepacietību gaida katru jauno zinātniskās fantastikas filmu. Brīvajos brīžos lasa populārzinātniskus žurnālu par vēsturi un no sēklām mēģina izaudzēt 12 palmas.

Kārlis Lācis ir kapteiņa draugs. Ikdienā palīdz cilvēkiem, strādājot ortopēdijas nozarē. Kaislīgs makšķernieks un reālists. Vismaz reizi gadā pārējos draugus izvelk no ikdienas rūpēm, lai atpūstos pie dabas. Nebaidās no vienkāršiem darbiem.

Māris Lācis ir kapteiņa draugs. Ikdienā pārrauga standartu ieviešanu organizācijās un uzņēmumos. Prasīgs pret mūziku un vienmēr pozitīvi noskaņots, satiekot draugus. Patīk radīt un kopt tradīcijas. Galvenais iniciators dalībai erudīcijas spēlē.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 1. marts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 22. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.