• Sestdiena, 2019. gada 7. decembris
  • Vārda diena: Dzirkstīte, Anta, Antonija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 740mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 25. februāris

109. sērija

Luiss ierodas Susanas viesnīcas numurā Santodomingo pirms viņas došanās ceļā uz Brazīliju un ieraksta sarunu, kuras laikā viņa atzīstas, ka ir izmantojusi «Alku» kontu naudas atmazgāšanai. Susanu arestē policija. Damjana mēģina pierunāt Isauro atteikties no bērna aizbildnības. Marina Basanam saka, ka vēlas no viņa šķirties. Basans nesavaldās un gandrīz sakaujas ar Isauro. Tiesu medicīnas eksperti konstatē, ka Ramona ir nožnaugta un pēc tam iemesta ezerā. Lukresija slepus sazvanās ar Isauro un piegādā viņam informāciju.  Komandieris Tavaress paziņo, ka Ramona ir noslepkavota.  Prese uzzina, ka Luiss Okaransa esot iesaistīts narkobiznesā – to izklāsta televīzijā. Advokāts Luisam pasaka, ka Alberto esot sācis kārtot uzvārda maiņu. Luiss ieceļ Erasmo par rančo pārvaldnieku. Marina uzzina, ka Alberto un Lukresija atkal ir kopā. Lukresija saka Marinai, ka vēlas Isauro izārstēt no apmātības ar viņu. Isauro atzīstas Lukresijai, ka ka Ramonu nogalināja viņš.

Otrdiena, 26. februāris

110. sērija

Marina ierodas slimnīcā pie Isauro. Prudensija dodas pie sava bijušā vīra uz cietumu, lai atvadītos. Brīdi pirms kāzām Valdo saka Paulino, ka viņam par savu karjeru ir jāpateicas Vanesai. To dzird Anita. Erasmo atvainojas Erikam un salīgst mieru ar Jolandu. Lukresija mudina Isauro nolaupīt Marinu un kopā ar viņu un bērnu bēgt prom. Tiek salaulāti Damjana un Margarito. Kārta otram pārim, bet Anita pārtrauc ceremoniju un aizved Paulino, lai izrunātos. Viņa atzīstas, ka patiesībā nav stāvoklī. To izdzirdējis, Paulino metas prom, lai uzmeklētu Vanesu. Isauro nolemj īstenot Lukresijas ideju par bēgšanu. Alberto mēģina palīdzēt Paulino atrast Vanesu. Lukresija tēlo Isauro priekšā, ka ir noorganizējusi Marinas nolaupīšanu, bet tad iešļircina Isauro zāles, kas liks viņam nomirt lēnā nāvē. Kad palātā ienāk Marina, Lukresija viņu sadur ar nazi un noorganizē tā, lai izskatītos, ka Isauro un Marina ir viens otru nogalinājuši. Marina tiek nogādāta operāciju zālē un steidzami operēta. 

Trešdiena, 27. februāris

111. sērija

Vanesa apciemo cietumā māti, cerot, ka viņa ir nožēlojusi savu ļauno rīcību. Tomēr Susana naidpilna viņu padzen. Toties Luiss atzīstas Vanesai, ka ļoti nožēlo savu rīcību pret Marinu, Prudensiju un arī Vanesu. Lukresija uzzina, ka Marina ir izdzīvojusi, un mēģina viņu nogalināt. Viņu pieķer Alberto, un vēlāk abi ar Rikardo aiztur Lukresiju.

Ceturtdiena, 28. februāris

112. sērija

Lai gan Lukresija policijā liedzas, ka ir nogalinājusi Isauro, inspektors pasaka, ka viņam ir tam pierādījumi.  Rikardo lūdz Marinu kļūt par viņa sievu pēc iznākšanas no slimnīcas. To uzzina Alberto, kā ar arī to, ka tomēr viņš ir Rafaela tēvs. Rikardo savai mātei atzīstas, ka ir gatavs atteikties no Marinas, ja viņa tomēr izvēlētos Alberto, jo viņam vissvarīgākā ir Marinas laime.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla