Apbalvošanas ceremonija, kā katru gadu, solās būt krāšņa – tās pirmajā daļā dzirdēsim Liepājas Simfonisko orķestri ar Atvaru Lakstīgalu pie diriģenta pults, Latvijas Radio kori, kas izpildīs Maijas Einfeldes un Paula Dambja opusus korim. Tradicionāli uz operas skatuves muzicēs arī balvas nominanti – pianists Vestards Šimkus, neparastā trio apvienosies pianists Mārtiņš Zilberts, ērģelnieks Aigars Reinis un čellists Ivars Bezprazvanovs.

Čelliste Gunta Ābele kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri ļausies J. Ivanova mūzikas burvībai, izpildot Adagio no koncerta čellam ar orķestri. Koncerta otrajā daļā dzirdēsim Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, kas šogad arī ir nominantu vidū un muzicēs diriģentu Gunta Kuzmas un Aināra Rubiķa vadībā.

Dzirdēsim saksofonistu Aigaru Raumani, ērģelnieci Ivetu Apkalnu, pianistu Edgaru Cīruli un jauno dziedātāju Ilzi Grēveli-Skaraini. Skanēs L. Bernsteina, P. Buravicka, L. Bēthovena. Dž. Pučīni un A. Onegēra opusi.

Ceremoniju vadīs viena no Latvijas Televīzijas raidījuma «Kultūrdeva» vadītājām, ētera personība Kristīne Komarovska un diriģents Ints Teterovskis. Bet aizskatuvē par labu noskaņojumu rūpēsies un ar dalībniekiem sarunāsies Andrejs Volmārs. Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremoniju no 19.00 varēs klausīties tiešraidē Latvijas Radio 3 «Klasika» un vērot portālā REPLAY.LV , bet no 21.15 to varēs vērot arī LTV1.