Latvijas hokeja Virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Liepāja"

Virslīgas vicelīdere HK «Olimp/Venta 2002» šosezon pāris mājas spēles aizvada Kurbada ledus hallē, jo ierastais laukums Piņķos ne katru reizi pieejams. HK «Olimp/Venta 2002» vēl aizvien saglabā cerības atkārtot pērno sasniegumu un uzvarēt regulārajā sezonā. Līdz līderei Zemgalei vien trīs punkti.

Cīņa pret Liepāju – īsts trilleris – Liepājnieki no pirmā perioda bija vadībā visupirms 1:0, pēcāk 2:0, bet pēdējās trešdaļas pēdējās minūtēs HK «Liepāja» vēl aizvien pārsvars 3:1, taču tad neticama HK «Olimp/Venta 2002» atspēlēšanās visu sagrieza kājām gaisā Miķeļa Rēdliha vārti un divi Kirila Galohas precīzie metieni pēc kārtas izrāva papildlaiku 3:3.

Pagarinājumā vienam no spēles varoņiem Rēdliham pat bija iespēja izpildīt soda metienu, bet tas šoreiz lidoja vārtiem secen. Viss izšķīrās pēcspēles metienos – te meistarīgāki tomēr liepājnieki – Jučers atvairīja divus no trim HK «Olimp/Venta 2002» mēģinājumiem, bet HK «Liepāja» visas reizes bija precīza – 4:3.

Intervija - Māris Jučers, HK «Liepāja» vārtsargs

šī bija HK «Liepāja»  pirmā uzvara pār HK «Olimp/Venta 2002» šosezon, liepājnieki vēl aizvien reāli cīnās par trešo vietu Virslīgas pamatturnīrā.