Baltijas sieviešu basketbola līgā "RSU" basketbolistes pieveic "Liepaja/LSSS" komandu

Baltijas sieviešu basketbola līgā kārtējo panākumu guva vienas no turnīra līderēm Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistes, kas pieveica Liepājas komandu.

Visnotaļ kļūdām bagātā spēlē Stradiņa universitātes vienība gandrīz visu laiku atradās vadībā. Pārsvars gan bija neliels, pēc puslaika 39-32. Tomēr trešajā ceturtdaļā ar presinga palīdzību līderes vairākkārt ātri ieguva bumbu un vienubrīd iekrāja lielāko 16 punktu vadību. Liepājnieces gan pēdējā ceturtdaļā to sadeldēja līdz 5 punktiem, taču tuvāk sāncensēm netika. RSU pārsvaru nosargāja un uzvarēja ar 68-60.

Uzvarētāju labā 17 punktus guva Evelīna Otto, bet 14 Luīze Šepte.

Intervija - Luīze Šepte, “RSU” basketboliste

Tagad Rīgas Stradiņa universitātes komandas kontā ir 16 panākumi un 1 zaudējums, un viņas ir turnīra līderes, bet liepājnieces ar 10 uzvarām un 9 neveiksmēm atrodas tabulas viducī.