• Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
  • Vārda diena: Inese, Inesis, Ēriks
  • Rīgā mākoņains, +10 °C, ZR vējš, 5,08m/s
LSM Bērnistaba

«Brīnumu laboratorija» 1. sērija

Лаборатория чудес

Krāšņi eksperimenti un stāsti par interesantām tēmām - tas viss jaunajā zinātniski izklaidējošajā raidījumā «Brīnumu laboratorija».

Raidījums būs krievu valodā un priecēs bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Raidījuma producents Kristaps Valdnieks atzīst, ka, lai gan raidījuma pamata auditorija ir bērni, parasti tas pie televīzijas ekrāniem pulcē visu ģimeni. Arī šis noteikti ir tas gadījums, kad interesanti būs visiem, jo vienkāršā un jautrā veidā stāstīsim par kosmosu, elektrību, cilvēka ķermeni un daudzām citām tēmām. Tie būs ne tikai stāsti, bet tiks demonstrēti arī iespaidīgi eksperimenti. 

Viņam palīdzēs AHHAA centra darbiniece Jūlija Pintšuka, kura ikdienā ir galvenā persona zinātnes centrā, viņa ir atbildīga par visu eksperimentu nodaļu. Pirmo reizi Latvijas televīzijas vēsturē viens no raidījuma vadītājiem būs īsts robots - Oskars. Viņš ikdienā «dzīvo» zinātnes centrā un priecē apmeklētājus, bet šoreiz aktīvi piedalīsies raidījuma veidošanā.

Komentāri (2)

Ināra Pūliņa
Skumji, ka šis raidījums ir domāts tikai un vienīgi krieviski runājušajiem bērniem, bet ne latviešu bērniem. Jo šādā vecumā bērns nespēj tik ātri izlasīt latviešu valodā titrus, pie tam vēl ar tik maziem burtiem. Kāpēc Latvijā kārtējo reizi tiek ignorēts referendums par latviešu valodu?
LatvijasTV
Sveiki!

Raidījumi, filmas un animācija bērniem latviešu valodā redzami LTV1 katru sestdienu un svētdienu no plkst. 7:00 – 10:00. Ļoti plašs klāsts dažāda vecuma bērniem. Tieši bērniem, kam dzimtā valoda ir krievu valoda un kā zināms bērni visvieglāk informāciju uztver tieši dzimtajā valodā, nebija neviena raidījuma. Raidījums “BRĪNUMU LABORATORIJA” ir pirmais mēģinājums uzrunāt mazos skatītājus krievu valodā.

Ļoti līdzīgs raidījums latviešu valodā tiek plānots un jau filmēts, demonstrēsim rudens sezonā no septembra, kad bērni būs atgriezušies no vasaras brīvdienām.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Brīnumu laboratorija

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес

Лаборатория чудес