Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" 5:2 HK "Liepāja"

Otrā pusfināla spēle starp HK «Olimp/Venta 2002» un HK «Liepāja» sākās ar liepājnieku centību, kā nu ne, viņi sērijā ir iedzinējos un pirmajā spēlē Liepājai bija divreiz mazāk metienu pa vārtiem nekā pretiniekiem, tāpēc HK «Liepāja» šodien meta pie pirmās izdevības! HK «Olimp/Venta 2002» pacietīgi gaidīja liepājnieku kļūdas un jau pirmās trešdaļas vidū HK «Liepāja» kļūdījās rupji neizmetot ripu no savas zonas, Ezītis ripu pārtvēra un ar filigrānu metienu pārspēja Jučeru.

Otrais periods daudz rezultatīvāks – visupirms HK «Olimp/Venta 2002» pat panāca 3:0, bet gandrīz 90 minūšu bezvārtu garo sēriju Liepājai pārtrauca Kārlis Ozoliņš gūstot HK «Liepāja» pirmos vārtus izslēgšanas spēlēs – 3:1.

Turpinājums gan Normunda Sējēja HK «Liepāja» bija skumjš – HK «Olimp/Venta 2002» precīzi izdarīja savu darbiņu – izmantoja vairākumu un otrā uzvara sērijā bija rokā – 5:2

Intervija - Aigars Cipruss, HK «Olimp/Venta2002» treneris

Intervija - Kirils Galoha, HK «Olimp/Venta2002» uzbrucējs

Uzvarot abas spēles savā laukumā, HK «Olimp/Venta 2002» hokejisti sērijā ir vadībā 2-0, nākamās divas spēles jau Liepājā, HK «Olimp/Venta 2002» plāno Liepājā pavadīt trīs dienas, lai lieki netērētu spēkus divreiz braukājot no Rīgas uz Liepāju.