• Otrdiena, 2021. gada 20. aprīlis
  • Vārda diena: Mirta, Ziedīte
  • Rīgā skaidrs, +13 °C, Z/ZR vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

Skats no malas — Valsts prezidenta vēlēšanas un Austrumu partnerības samits

Skats no malas

Raidījumā "Skats no malas" — nu ir noslēdzies oficiālais posms Valsts prezidenta kandidātu izvirzīšanai, un kandidātu galu galā ir četri — Raimonds Vējonis, Egīls Levits, Mārtiņš Bondars un Sergejs Dolgopolovs.  Manevrēšana ap šo lietu bijusi mūsu politiskajā iekārtā ierasta — it kā koalīcija gribēja vienu kandidātu, tas nesanāca, vienas partijas pārstāvji saka, ka balsos par citas partijas izvirzītu kandidātu. Vējonis ir teicis, ja ne uzreiz ievēlēts, tad otrā kārtā viņš visticamāk nepiedalītos.  Kā tas viss vērtējams? Vēl, ir noslēdzies Eiropas Savienības Austrumu partnerības samits Rīgā. Dalībvalstis sastrīdējās par attieksmi pret Krimu, galu galā vienojoties, ka to "nosodīs" tikai Eiropas Savienības dalībvalstis, bet atsevišķām Austrumu partnerības valstīm tā nav jādara.  Ukrainas prezidents sapriecājās, ka nu vārti ir vaļā bezvīzu līgumam ar ES, vajag tikai reformēties. Un, protams, Krievija to visu pasludināja par bezjēdzīgu pasākumu, kura centrālais elements esot "antikrieviskums." Kas sakāms par samitu?  Šovakar šīs tēmas pārrunās raidījuma vadītājs Kārlis Streips un kolēģi Sandris Metuzāls no "FHM," Juris Kaža no "The Wall Street Journal" un Guntis Bojārs no LTV.

Komentāri (4)

Andis Alksniņš
"Latvijas sabiedriskos medijos ir vārda un uzskatu brīvība un dažādība"

HA ha ha.... kur tad izslavētā LTV vārda un uzskatu brīvība!!!!??? KUR? Ja tiek dzēsti komentāri, tad nekādas brīvības te nav! Jūs esat nolaidušies līdz krievu propogandas kanālu līmenim! Jebšu Streipam ir piekļuve serverim?! :D
Daina Bērziņa
Vai tiešām pēc pēdējā teikuma,ko Streips pateica šodienas raidījumā,viņam atļaus rēgoties TV ekrānos? Stulbums,ka tik zemas kvalitātes raidījumi ir TV 1.
Juris Kaža
Latvijas sabiedriskos medijos ir vārda un uzskatu brīvība un dažādība. Izskatās, ka esi tipisks postsovjets (laikam tos sauc par sovokiem), kas spēj tikai lamāt atšķirīgus uzskatus un prasīt to aizliegšanu, nevis atrast pret tiem faktos un datos pamatotus argumentus. Ja LTV dod vārda brīvību programmas vadītājiem un dalībniekiem, tad viņi/viņas to arī izmantos.
Andis Alksniņš
Kādus vēl argumentus man jāatrod pret gejisma propogandu? Kādus? Juri, jūs vispār ar galvu draudzējaties?
Otra lieta, man jūsu ārzemju "latviešu" blices viedoklis ir tik pat "svarīgs" kā klausīties Putina uzrunu 9.maijā! Visi Lejiņi, Kalniņi, Streipi un Kažas ir nekas vairāk kā jeņķu propogandas taures šajā valstī!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!