• Piektdiena, 2021. gada 15. janvāris
  • Vārda diena: Fēlikss, Felicita
  • Rīgā sniega pārslas, -11 °C, A/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

«Tieša runa». Kā notiks skolu tīkla optimizācija?

Tieša runa

Diskusijā piedalās: Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministrs («Vienotība»), Kaspars Gerhards, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs (VL-TB/LNNK), Guntis Libeks, Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs («Vienotība»), Māris Pūķis, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks, Gatis Krūmiņš, Vidzemes augstskolas rektors, Zane Oliņa, izglītības eksperte.

Komentāri (4)

Marttyy_
Ieguvēji? Skolnieks neko neiegūs, ja iebāzīs citā pilsētā, vienā klasē ar 30 citiem bērniem.
Novadu apvienošana? pirms pāris gadiem sašķēla rajonus, tagad grib apvienot?
Tehnikumi? piedodiet, bet tās ir muļķības, Tehnikumi ir sliktākais, kas var būt. Tehnikumos rezultāti ir viszemākie valstī(varbūt ne visos). vidusskolā stipendija ir smieklīgi? Tehnikumos 120eiro stipendija par to, ka tu atnāc un dabū zemākos līmeņus CE eksāmenos, tas ir normāli? Vidusskolās un Ģimnāzijās slodze ir stipri lielāka, bet viņiem stipendiju dot "smieklīgi"?
Vot Šadurski, aizej uz katru skolu un pajautā skolēniem, vai viņi grib mācīties 20km tālākā skolā.
Inga V.(Ēvelis)
Ministrija vispār neko nesaprot!!!
Ir tikai ...k;ada Shanhaja???? Es tur biju!!! Viņiem ir tikai trīs priekšmeti obligātie - matemātika, ķīniešu valoda un angļu valoda!!! Ko jūs tur murgojat!!! Citi arī ceļo, braukā un runā ar cilvēkiem!!! Ir atkal idioti valdībā!!
Inga V.(Ēvelis)
Muļķi'bas!!!
Lielā barā neviens neko neiegūst!!! Ieliekiet šos gudros ekspertus lielaj';as 32 skolēnu, 28 skolēnu klasēs!!! Tās nav studentu auditorijas!!! Tie ir tīņi, pusaudži ar savām ambīcijām, ar savām iegribām utt.
Inga V.(Ēvelis)
Kāds ir skolotāja izglītības kvalitātes skars ar skolēnu skaitui??? Tad nebūtu privātstindu, nebūtu privātprakses. Jo mazāk skolēnu , jo kvalitatīvāks ir izglītības koeficients. Ir ļoti liela atšķirība vai skolotājs māca 28 bērniem vai 14 bērniem. Tiem , kas ir šādās klasēs ir saprotams, ka skolēnu skaits neietekmē izglītības kvalitāti!!!!
Kas tas vispār ir par sviestu???

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa
Anotācija

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa