• Sestdiena, 2020. gada 15. augusts
  • Vārda diena: Dzelde, Zenta, Zelda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Detektīvseriāls. «Pārinieki». 1. - 4. sērija

Pārinieki

Privātdetektīvs Leo un advokāts Benijs ir pārinieki, kuri abi ir kā diena pret nakti, taču kopā veido izcilu komandu. Leo, lai atrisinātu noziegumus, nereti dodas ielās, iesaistās kautiņos un savās darba metodēs mēdz būt brutāls. Benijs labi orientējas likumdošanā un savu taisnību izcīna tiesas sēdēs. 

Viņu klienti ir nepatiesi apsūdzēti, un tieši pārinieku rokās ir šos cilvēkus attaisnot. «Pārinieki» («Ein Fall für zwei») TV ekrānos tiek demonstrēts jau gandrīz 40 gadus un tiek uzskatīts par vienu no ilgāk demonstrētajiem vācu detektīvseriāliem, sezonu laikā mainoties aktieru sastāvam, taču nemainot sižeta līniju. Tā pirmā sērija pirmizrādi piedzīvoja 1981. gadā ar galveno varoni, privātdetektīvu Jozefu Matulu. Viņu atveidoja vācu aktieris Klauss Gārtners, kuram šobrīd ir 77 gadi. Viņš piedalījās kopumā 300 sērijās.

Pirmdiena, 25. maijs

1. sērija

Benijs vada mierīgu dzīvi Frankfurtē. Viņš saņem zvanu no Leo, ar kuru nav ticies divdesmit gadus. Leo atgriezies Vācijā pēc vētraini pavadīta laika Dienvidamerikā un tiek apsūdzēts kāda respektabla uzņēmēja slepkavībā. Par spīti tam, ka Benijs specializējas apdrošināšanas lietās, viņš nolemj pārņemt Leo aizstāvību. Tas nepatīk Benija vīratēvam, kura uzņēmumā viņš strādā. Benijs atklāj, ka viņa sievai Gabijai ir romāns ar jogas instruktoru.

Otrdiena, 26. maijs

2. sērija

IT speciāliste Eimija uzlauž luksusa automašīnu signalizācijas sistēmas, bet viņas draugs Tims dārgos auto pārdod tālāk. Pēc kādas vērienīgas zādzības Tims tiek atrasts nogalināts, bet Eimijas vārds ir uzrakstīts ar asinīm uz grīdas. Aizdomās tur tieši viņu, sevišķi tādēļ, ka viņai ir garīgās veselības problēmas. Benijs un Leo ķeras par lietas, lai Eimiju attaisnotu.

Trešdiena, 27. maijs

3. sērija

Benija jaunais klients ir kāds jauns vīrietis Aleksandrs, kurš ārpus cietuma ir augstskolas students, nācis no labas ģimenes. Tomēr drīz atklājas, ka tas ir pavisam cits cilvēks vārdā Heiko, kuram nav ne izglītības, ne labas ģimenes. Kādēļ lai viņš izliktos par citu cilvēku un izciestu sodu Aleksandra vietā? Leo dodas uzmeklēt Aleksandra dzīvokli.

Ceturtdiena, 28. maijs

4. sērija

Dārgas viesnīcas pazemes autostāvvietā tiek nogalināta kāda bagāta kundze vārdā Luīse. Aizdomās turētais ir viesnīcas viesis, uzņēmējs Jenss. Benijs un Leo noskaidro, ka Luīse ir bijusi traucēklis kāda nekustamā īpašuma darījuma notikšanai, bet Jenss, iespējams, ir bijis viegls mērķis slepkavas lomai.

Ein Fall für Zwei – Der neue Fall für Zwei. Season 1

Vācija, 2014

Lomās: Antuāns Mono, Vanja Mūss un citi

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

JAUNA SEZONA! «Pārinieki 5». 1. - 4. sērija

Pārinieki
Anotācija

«Pārinieki 4». 3. - 4. sērija

Pārinieki
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Pārinieki 4». 1. - 2. sērija

Pārinieki
Anotācija

«Pārinieki 3». 5. - 6. sērija

Pārinieki
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Pārinieki 3». 1. - 4. sērija

Pārinieki