• Sestdiena, 2020. gada 30. maijs
  • Vārda diena: Lolita, Vitolds, Letīcija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 79%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 57. - 61. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 25. jūnijs

57. sērija

Čirka paņem Dalijas telefonu, uzzina Huanas numuru un pieprasa Huanai izpirkumu – pusmiljonu dolāru. Favjola saka Huanai, ka viņai ir tiesības dzīvot kā vēlas. Hulio izvirza nosacījumu Osvaldo – ja viņš grib saņemt finansiālu palīdzību, viņam ir jāatgriežas mājās. Luisa žēlojas, ka Benito viņu pametis, jo viņa pastāstīja par skūpstu. Taču viņa pat īsti neatceras, vai tāds ir bijis, jo bija iedzērusi. Par skūpstu viņai pateicis pats Finito. Margarita ir vīlusies, ka Porfirio viņu uzskata par nodevēju. Benito māte vaicā Adalhisai, vai viņa mīl Benito, un Adalhisa to atzīst. Benito māte atzīstas, ka izlikusies ar runāšanu angliski, lai dēls tiktu vaļā no Luisas. Fransisko iet uz banku lūgt naudu, lai samaksātu Čirkam un viņš viņu nenodotu Haizivij. Pedro piedāvā darbu Margaritai un arī palīdz tiesā pret Porfirio.  Kāds vīrietis palīdz Sofijai un Ramonam aizbēgt. Tomēr izbēgšana ir pamanīta. Ramonu notriec mašīna, bet arī pats laupītājs avarē un mirst. Ramonu uz slimnīcu nevar aizvest.

Otrdiena, 26. jūnijs

58. sērija

Porfirio gatavojas iesūdzēt Margaritu tiesā, Veronikai nav pa prātam, jo izmeklēšanā var atklāties patiesība. Čirka draud Huanai, ka nogalinās Ramonu, ja  viņa negādās naudu. Huana iet runāt ar Favjolu, bet viņa pasaka, ka apdrošināšanas naudu Huana nevar ņemt. Viņa parāda Huanai Čirkas uzņemto foto, kur Ramons skūpstās ar Sofiju. Fransisko aizved Favjolu vakariņās un aicina iet uz dejām. Favjola apsola, ka to varētu nedēļas nogalē. Emilija pa telefonu atšuj Osvaldo, ka vairs nevēlas ar viņu attiecības. Autostāvvietā viņš iepazīstas ar Danjelu jeb vienkārši Nadju. Pedro iesaka Huanai pieprasīt no nolaupītājiem pierādījumus, ka Ramons ir dzīvs.  Ramonam paliek labāk, viņš atjēdzas no bezsamaņas. Horhe un Santjago iekrīt sarunā par grāmatām. Fransisko piedāvā Favjolai doties prom un sākt jaunu dzīvi.

Trešdiena, 27. jūnijs

59. sērija

Fredesvinda iesaka Adalhisai izmantot jauno darba kolēģi, lai modinātu Benito greizsirdību. Margarita sāk strādāt pie Pedro. Čirka apgalvo Fransisko, ka neko nezina par izpirkumu. Favjola un lielākā daļa viņas radinieku uzskata, ka Ramons viltojis savu nolaupīšanu, lai izspiestu naudu no mātes. Pedro iesaka Huanai lūgt, lai nolaupītāji ļauj viņai aprunāties ar dēlu, un atved aģentu Visenti. Ramons beidzot nāk pie samaņas.

Ceturtdiena, 28. jūnijs

60. sērija

Lai kā Veronika cenšas iebilst, Porfirio grib iesūdzēt ne tikai Margaritu, bet arī „Cresta Group”. Huana piekrīt ziņot par nolaupīšanu policijai. Izrādās, Adalhisas jaunais kolēģis ir Valente. Sara parūpējas, lai Andrea notic, ka viņai bijušas intīmas attiecības ar Horhi. Favjola padodas Fransisko pārliecināšanai un piekrīt ar viņu apprecēties. Sofija nespēj izlemt, vai atklāt Ramonam patiesību par esošo situāciju. Roksanai sākas sāpes.

Piektdiena, 29. jūnijs

61. sērija

Sofija šaubās, vai stāstīt Ramonam visu, ko viņš traumas rezultātā vairs neatceras. Roksanas gaidāmo bērnu neizdodas glābt. Fransisko izkārto tā, ka kāzas ar Favjolu notiks jau nākamajā dienā. Finito iet izrunāties par Luisu, bet Benito viņu piekauj. Horhe pamet Saru un saka, ka vienmēr mīlēs Andreu. Santjago piedāvā Andreai doties viņam līdzi uz Čīli. Roksana no jauna tiek ievietota slimnīcā. Uzzinājusi, ka Porfirio ir viņu iesūdzējis tiesā, Margarita nosolās pierādīt savu nevainīgumu. Osvaldo atgriežas dzīvot pie tēva. Policija sagatavo Huanu kontaktam ar šķietamajiem Ramona sagūstītājiem. Sofija izstāsta Ramonam par Favjolu. Veronika nosūta Porfirio vēstuli it kā no advokāta Pastranas, kurā mēģina viņu piekukuļot.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons