Latvijas futbola Virslīga. "RFS" 4-1 FK "Spartaks"

Komandas laukumā vēl joprojām dodas pa vienai, skatītāji stadionā netiek ielaisti. Līdzjutēji spēli vēro ārpus stadiona, dažs labs pat uzkāpjot kokā.

Spēli labāk sāka Viktora Moroza trenētie RFS futbolisti. Pēc Šimkoviča izspēlētas standartsituācijas, Spartaka aizsargs Nauris Bulvītis ieraidīja bumbu savos vārtos. Pēc tam 2-0 RFS labā pēc skaistas saspēles ar Šimkoviču un Emersonu panāca Kotdivuārietis Kvadio. Spartaks gan nepadēvās - ātri izspēlēja stūra sitienu - un Belakoviča centrējumu vārtu guvumā pārvērta nigērietis Opara. Jūrmalas komanda iedzinējos ar 1-2.

Puslaika izskaņā rīdzinieki gan guva vēl divus vārtus. Otros no tiem brīdī, kad bijām pieslēgušies Panorāmas sporta ziņu tiešraidei. Precīzi bija Austrijas pilsonis Šimkovičs un brazīlis Emersons. RFS vadībā ar 4-1.

Pēc pārtraukuma Spartakam bija iespējas sadeldēt rīdzinieku pārsvaru, bet RFS vārtos labi darbojās ukrainis Kučers. Tikmēr rīdzinieku aizsargs Roberts Savaļnieks minūtes laikā nopelnīja 2 dzeltenās kartītes un tika noraidīts no laukuma. Rīgas komandas rindās otrā puslaika vidū laukumā devās Ivans Lukjanovs, kurš nupat no Riga FC pārnācis uz RFS. Rezultāts gan vairs nemainījās. Rīdzinieki svinēja uzvaru ar 4-1.

Intervija - Ivans Lukjanovs, RFS uzbrucējs

Pēc trešās uzvaras, trijos mačos RFS nostiprinājusies līderpozīcijā, bet Spartaks neskatoties uz zaudējumu saglabā trešo vietu.