• Trešdiena, 2021. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā mākoņains, -9 °C, D/DA vējš, 6,69m/s
LSM Bērnistaba

Kultūrdobe. «Runājos ar tomātiem kā bērniem»

Kultūrdobe

Aktrises Rēzijas Kalniņas un diriģenta Aināra Rubiķa dārzs pie viņu mājas Mārupē vēl tikai top. Tas aizsākās «Covid-19» pandēmijas izraisīto ierobežojumu laikā, kad artistiskajam pārim beidzot bija laiks izaudzēt tomātu un gurķu stādus, aprūpēt kociņus un padomāt, kādu viņi vēlētos savu sapņu dārzu.

«Kultūrdobes» komanda Rēziju un Aināru kopā ar viņu uzticamajiem asistentiem – punduršpiciem Umku un Rumi satika laikā, kad tiek aizsākts ne vien abu dārzs, bet notiek arī citi dzīves pavērsieni.

Komentāri (3)

Jānis Laiks
Gluži manas domas. Dzeltenās preses cienīgs balagāns à la "sabiedrības krējuma aktivitātes dārzkopībā ar māju fonā". Vadītājas ķiķināšana, uzsvērtā nekompetence, jebkādas ar dārzkopību saistītas infas trūkums raidijumā liek jautāt: kāds bija mērķis, kam tēreta nauda? Parādīt, kā viņi var izklaidēties? To mēs jau tāpat zinām. Sižetu ar Inesi Zanderi varēja izvērst un parādīt atsevišķi, bet parējie - absolūti zemē nosviesta nauda, kas ož pēc jebkādas kvalitātes autorraidījumu vairošanas kā pašmērķa, lai tikai būtu aizpildīts ētera laiks. Jau sen domāju, ka sabiedriskajiem medijiem nav par katru cenu jāraida 24/7 vairākos kanālos, nemitīgi atkārtojot viduvējus ražojumus, paralēli žēlojoties pat naudas trūkumu, - mācieties taupīt un izvērtēt, kas ir rādīšanas vērts, bet kas - nav.
Gita Morris Vāgenheima
Vai "Kultūrdobe" nebūtu piemērotāka pašdarbības [ļubīķeļu, amatieru] masu informācijas līdzekļu platformām - tādām kā feisbuks, instagramma, tvīteris, draugiem, kasjauns, u. tml.? Vai tiešām Latvijas VALSTS TV ir tik bagāta, ka var atļauties šādas ekstravagances, kurām nav ne izglītojošas, ne informatīvas, ne izklaidējošas kvalitātes? - Rēzijas vīzdegunīgā plivināšanās zīda pidžamā ar diviem, nē trim, klēpja sunīšiem, momentā atsauca atmiņā viņas māmiņas Helgas Dancbergas Cepļa madāmu - nez kāpēc... Nu, varbūt tā arī bija šī raidījuma vienīgā vērtība un iemesls vēlmei to pakomentēt.
Gita Morris Vāgenheima
Precizēju: ... viņas māmiņas, nelaiķes Helgas Dancebergas slavenāko lomu - Cepļa madāmu...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!