Pirmdiena, 25. jūlijs

2. sērija

Mārtina paciente Terēza ierodas klīnikā, lai saņemtu medikamentus abortam. Spriežot pēc hormonu līmeņa novirzēm, neplānotā grūtniecība gan šobrīd nav viņas vienīgā problēma.

Hanss cenšas pierunāt Ludvigu atteikties no savas mantojuma daļas, jo tās izmaksa nozīmētu Grūberu saimniecības pārdošanu, tomēr Ludviga nostāja šķiet nelokāma un viņš nepieņem pat augstsirdīgo piedāvājumu iesaistīties Grūberu piensaimniecības biznesā. Ir palicis tikai viens cilvēks, kurš spētu Ludvigu atrunāt no vēršanās tiesā, lai panāktu savu. Vai Līzbete pārkāps savam lepnumam un darīs to ģimenes dēļ?

Otrdiena, 26. jūlijs

3. sērija

Grūberu ģimene turpina meklēt risinājumus, lai izlīgtu ar Ludvigu un izvairītos no saimniecības pārdošanas mantojuma izmaksas dēļ. Līzbete joprojām netic, ka Ludvigs tiešām spētu rīkoties tik cietsirdīgi, un atsakās no sarunas ar viņu, kaut gan pārējai ģimenei tas šķiet ne tikai pēdējais, bet arī labākais risinājums.

Mārtina pacientei Lēnai smadzeņu apvalka iekaisums ir izraisījis smagus personības traucējumus. Jau vairāk nekā deviņus mēnešus viņa kā cita persona – Kima – dzīvo ar savu vīru un meitu. Viņi ilgojas pēc īstās Lēnas atgriešanās, un kādu dienu šī vēlme piepildās, diemžēl nesdama sev līdzi jaunus sarežģījumus.

Trešdiena, 27. jūlijs

4. sērija

Mārtins ar savu kolēģi Aleksandru turpina risināt Lēnas jeb Kimas sarežģīto mīklu, lai izārstētu progresējošo encefalopātiju, saglabātu pacientes sirds veselību un atdotu atpakaļ ģimenei mīlošo sievu un mammu Lēnu. Diemžēl šķiet, ka viena no šīm vēlmēm nebūs piepildāma.

Tikmēr Mārtina ģimenē gaidāmi jauni satricinājumi. Līzbete pārkāpj savam lepnumam un brauc pie Ludviga runāt par mantojuma jautājumu. Viņa ierodas pēdējā brīdi, jo Ludvigs jau bezsamaņā guļ zemē. Par spīti visam pārdzīvotajam tieši Līzbete stāv pie viņa gultas slimnīcā un cenšas mierināt sarežģītajā situācijā, kad šķiet, ka Ludviga dalība pretvēža medikamentu pētījumā būs jāpārtrauc.

Ceturtdiena, 28. jūlijs

5. sērija

Mārtinam beidzot izdodas panākt progresu attiecībās ar simpātisko aptiekāri Francisku, un viņa klīnikā darbu sāk jauna ārsta palīdze – Kemperes kundze. Grūberu ģimenes lietās gan neiet diez cik spoži – šķiet, ka piena bizness draud izjukt, nemaz nesācies, un arī Ludviga mantojuma jautājums vēl ne tuvu nav atrisināts.

Diemžēl arī Mārtina pacientu ģimenēs neiztiek bez paaudžu konfliktiem. Mazā Grēta ir nonākusi starp diviem dzirnakmeņiem – tēvu Lenartu un vectēvu Ulrihu, kas bāriņtiesas priekšā nomelno viens otru, lai iegūtu aizbildnību pār mazo meiteni. Bet ko šajā situācijā vēlas pati Grēta?

Piektdiena, 29. jūlijs

6. sērija

Mārtins turpina meklēt Grētas tēva Lenarta nerimstošo sāpju iemeslus. Ja viņš atkal grib būt tēvs uz pilnu slodzi, šis jautājums ir tuvākajā laikā jāatrisina, lai meitene pavisam nepaliktu pie sava vectēva Ulriha. Bet arī Ulriham ir parādījušās senas vainas, kuru dēļ viņš drīzumā, iespējams, vairs nespēs rūpēties par mazmeitu, tomēr vecajam vīram jau ir rezerves plāns šādai situācijai. Tikmēr Grētas vienīgā vēlme ir, lai abi viņas tuvākie cilvēki beidzot spētu saprasties, bet vai vīrieši meitenes dēļ spēs pārkāpt pāri saviem principiem?

Savukārt Grūberu ģimenes vecākā paaudze ir nostājusies uz izlīguma takas. Šķiet, ka slimnīcā pavadītais laiks ir satuvinājis Ludvigu un Līzbeti, bet vai ar to mantojuma jautājums būs nokārtots uz visiem laikiem?

12+