Pirmdiena, 25. jūlijs

11. sērija

Tiek noindēts Īditas Frizlas suns Horass, kuram bija lielas izredzes uzvarēt Toronto suņu izstādē. Tā kā viņa ir mēra svaine, viņš liek šo lietu izmeklēt Mērdokam. Detektīvs Votss lūdz, lai viņu pieņem darbā 4. iecirknī. Viņš izmeklē vairāku pazudušu sieviešu lietas.

Otrdiena, 26. jūlijs

12. sērija

Bagātās Adīlijas Gordones mazdēlu Ādamu nolaupīja pirms 20 gadiem un uzskatīja par mirušu, taču nu viņš pēkšņi ir atradies. Mērdokam lūdz noskaidrot, vai puisis tiešām ir īstais Ādams. Votss un Džeksons turpina pazudušo sieviešu meklēšanu.

Trešdiena, 27. jūlijs

13. sērija

Eksperimenta nolūkā Mērdoks un Ogdena aprok līķi savā zemesgabalā. Kad pēc pusgada studentēm dod uzdevumu to sameklēt, viņas atrod vēl citus līķus. Votss mēģina atrast noslēpumaino sievieti, kura šķiet saistīta ar pārējām pazušanām.

Ceturtdiena, 28. jūlijs

14. sērija

Brekenrīds atgriežas no Panamas un paziņo, ka Pendriks ticis nogalināts, turklāt Pendrika jaunības eliksīrs ir padarījis viņu ievērojami jaunāku. Krebtrijs ir neizpratnē, ka Mērdoku neinteresē Pendrika nāves apstākļi, tāpēc pats sāk izmeklēšanu.

Piektdiena, 29. jūlijs

15. sērija

Votsa meklēto Mjūrielu Brūsu atrod nogalinātu bumbas sprādziena rezultātā. Mērdoks un Votss atklāj īstu sieviešu komūnu, kurā vīrieši netiek ielaisti. Tā kā citādi informāciju nevar iegūt, Mērdoks lūdz, lai Fredija Pinka tur iefiltrējas.

12+