Pirmdiena, 25. jūlijs

3625. sērija

Uzzinot, ko Kristofs nodarījis Ariānai, Selīna baidās, ka konflikts starp Kristofu un Āriānu atkal uzliesmos ar jaunu sparu. Selīna neatzīstas Ariānai, ka zina, ko Kristofs viņai nodarījis. Kristofs apliecina Selīnai, ka rīkojies tikai mīlestības vadīts, un cer, ka Selīna turpinās klusēt. Rozālija atsakās maksāt Andrē prasīto cenu par viņa īpašumu un plāno viņu publiski pazemot. Vanesai treniņa laikā saplīst florete, un Makss pārsteidz viņu ar jaunu floreti un sagādā Vanesai patīkamu pārsteigumu. “Firstenhofā” ierodas kādreizējā mūziklu zvaigzne Marita Maričeli, kuru ar nepacietību gaida Verners un Alfons. Marita izrāda īpašu laipnību Alfonsam.

Otrdiena, 26. jūlijs

3626. sērija

“Firstenhofā” ierodas Hanness Frēlihs, Maijas skolas laika mīlestība. Hanness atklāj Maijai, ka bijis spiests pamest dzimto Tālheimu muižu, jo Maijas vectēvs Kvirīns viņu šantažējis. Maija uzzina nepatīkamu patiesību. Selīna nodod Kristofu policijai un izstāsta Ariānai par viņa nelietīgo plānu. Ērikam izdodas atrunāt Ariānu no atriebības un nodot Kristofu tiesai. Kristofs cer, ka Verners un dakteris Kamms cietīs klusu. Marita vēlas atgūt no Alfonsa piespraudi, ko uzdāvināja viņam pirms daudziem gadiem. Alfonss to savukārt uzdāvināja Hildegardei.  

Trešdiena, 27. jūlijs

3627. sērija

Kristofs policijā kategoriski noraida visas apsūdzības. Selīna nespēj palikt kopā ar Kristofu un pārceļas pie Maijas. Kristofs lūdz Selīnai piedošanu un vēlas viņu atgūt, Selīna izsaka viņam ultimātu. Hanness pārsteidz Maiju ar atzīšanos mīlestībā, arī no Floriāna viņš neslēpj savus nolūkus atgūt Maiju. 

Ceturtdiena, 28. jūlijs

3628. sērija

Verners nedomā padoties un ielūdz Maritu braucienā ar zirgu pajūtu. Pēc ceļojuma Marita apgalvo, ka viņai nozagta piespraude, kuru viņa iepriekš bija noglabājusi “Firstenhofas” seifā, Verners apsola Maritai, ka apdrošināšanas kompānija segs zaudējumus. Kristofs nepiekrīt Selīnas ultimātam un kā savas mīlestības apliecinājumu uzdāvina viņai zirgu. Selīna paziņo, ka viņu ceļi šķiras uz visiem laikiem. Kornēlijs cer, ka Selīna atgriezīsies pie viņa. Gatavojoties Rozālijas reklāmas pasākumam, Andrē savaino kāju. Rozālija apvaino Andrē simulēšanā. 

7+