Pirmdiena, 25. jūlijs

47. sērija

Lēmums maksāt sievietēm tādas pašas algas kā vīriešiem fabrikā izraisa nemierus, kas apdraud pasūtījumu izpildi laikā. Tomēr Diāna neatkāpjas no savas ieceres visus strādniekus atalgot vienādi. Fransiska vienā dienā saņem divus ielūgumus – no Gavrjela un no Luisa – un nezina, kuru izvēlēties. Elisa ir pārņemta ar debitantu balles rīkošanu un satuvinās ar savu atbalstītāju tēvoci Rikardo. 

Otrdiena, 26. jūlijs

48. sērija

Adela apspriežas ar māsām, lai saprastu, ko iesākt ar vīra vecāku atstāto mantojumu. Blanka fabrikā nejauši apstādina mašīnas, un strādnieku vidū izceļas konflikts, ko Diāna mēģina nogludināt. Fransiska aizbildinās un nepieņem Luisa ielūgumu doties uz operu, bet vakarā negaidīti satiek viņu kafejnīcas „Ambigū” svinībās.  

Trešdiena, 27. jūlijs

49. sērija

Lai reaģētu uz Madrides jaunākajām modes tendencēm, māsas Silvas grib iegādāties fabrikai jaunas stelles, bet baiļojas, vai lielā investīcija atmaksāsies. Selija mēģina pievērsties rakstniecībai un grib rīkot mājās literātu tikšanos, taču Adolfinas tante to neatbalsta. Rodolfo gatavojas bēgšanai kopā ar Viktoriju, taču šķiet, ka apstākļi ir sazvērējušies pret viņu.

Ceturtdiena, 28. jūlijs

50. sērija

Blanka izstāsta māsām par Rodolfo neuzticību, tomēr baidās atsaukt savu saderināšanos, lai neizraisītu skandālu. Luiss pieprasa, lai Fransiska pārtrauktu uzstāties kafejnīcā, kamēr Gavrjels vairs neslēpj savas simpātijas pret meiteni. Adela saņem no Mauro vēstuli ar pārsteidzošu priekšlikumu, bet Elisa norij lepnumu un mēģina atjaunot savu draudzību ar Sofiju.

Piektdiena, 29. jūlijs

51. sērija

Māsas Silvas atklāj, ka audums, kas tiek ražots ar jaunajām stellēm, ir daudz biezāks, nekā bija plānots, un baiļojas par savām investīcijām. Karolīnas neveiksmīgie centieni ieņemt bērnu liek viņai ķerties pie radikālām metodēm, lai glābtu gandrīz izirušo laulību ar Hermanu. Kad Sofija saņem dārgu dāvanu no Elisas, viņa nolemj tomēr piedot draudzenei, bet tad atklājas, ka dāvanu nemaz nav sūtījusi Elisa.

12+