Latvijas Dzelzceļa kauss. "Dinamo" - "Ak Bars"

Izšķirošā turnīra spēle pret Kazaņas klubu sākās ļoti rezultatīvi- jau pēc divām minūtēm, apmainoties rezultatīviem metieniem Andrim Džeriņam un Romanam Abrosimovam, rezultāts bija 1-1. Otrajā periodā Dinamo atkal vadībā izvirzīja Lauris Dārziņš. Pēdējā trešdaļā «Ak Bars» hokejisti visiem spēkiem centās mainīt cīņas gaitu un uzbruka vairāk, tomēr nesekmīgi. Perioda vidū otrā laukuma pusē labā metiena pozīcijā nonāca «Dinamo» uzbrucējs Brendons Makmilans un radīja ripu viesu vārtos. Rezultāts kļuva 3-1 «Dinamo». Tas varēja mainīties pavisam drīz, jo kazaņieši tūlīt pat noklaudzināja Kristera Gudļevska sargāto vārtu stabiņu. Spēles beigās «Ak Bars» nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un 20 sekundes pirms pamatlaika beigām Andrejs Pedans vienus vārtus atguva. Bet tas arī bija viss! «Dinamo» svinēja jau ceturto uzvaru turnīrā - šoreiz ar 3-2 un kļuva par Dzelzceļa kausa ieguvējiem. Spēles un turnīra vērtīgākā hokejista balvu saņēma «Dinamo» uzbrucējs Lauris Dārziņš.

Intervija - Lauris Dārziņš, turnīra vērtīgākais spēlētājs

Otro vietu turnīrā ieguva «Ak Bars», bet trešo Jaroslavļas «Lokomotīves» hokejisti.