• Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
  • Vārda diena: Valters, Renārs, Regnārs
  • Rīgā skaidrs, +19 °C, D/DR vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

Lūdz palīdzību nodegušās Lieldimzēnu kūts atjaunošanai

Panorāma

Šo nelielo lauku sētu Zaļenieku pagastā neklātienē redzējuši daudzi jo daudzi Latvijas Televīzijas skatītāji, jo tur filmēta populāra daudzsēriju mākslas filma. Taču pirms nedēļas „Lieldimzēnus” piemeklēja ugunsnelaime. Nodega kūts – vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Bioloģiskajā saimniecībā bez pajumtes palikušas 15 kazas un divi zirgi. Sadedzis arī viss Jāņu laikā sagādātais vērtīgais siens. Stāsta Judīte Čunka.

Komentāri (2)

Aivija Barda
Nedomāju,ka šis saimnieks pelnījis šādu vērtējumu. Ja nevēlaties palīdzēt - nepalīdziet. Tādi gudrinieki,kad notikusi nelaime ir visneciešamākie. Lai veicas tikt galā ar postījumiem. Labu,atsaucīgu cilvēku Latvijā un pasaulē ir gana.
Edgars Sauka
Man ir bezgala žēl šo saimnieku. Vienlaikus man ir daži jautājumi uz kuriem atbilde būtu vajadzīga - kad tika ierīkota elektroapgāde un kas to veica, vai saimniecīca, lopi, barība IR apdrošināti. Viss, tikai pēc atbilžu saņemšanas es esmu gatavs ieguldīt artavu. Normāls saimnieks, pirms dodas ar cepuri kolektei pasaulē, to izstāsta pats. Ja elektrība vilkta figviņzin kad vai to veica kreisais meistars un nekas nav bijis apdrošināts...piedodiet, es pofigismu neatbalstu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!