• Svētdiena, 2020. gada 7. jūnijs
  • Vārda diena: Gaida, Arnis, Arno
  • Rīgā +12.9°C, - vējš 0m/s, 757mm Hg, 82%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tokija» 1. daļa

Aizliegtais paņēmiens

Ilgākā operācija mūsu raidījuma vēsturē. Piecus mēnešus mūsu žurnāliste kā trauku mazgātāja strādā vienā no lielākajiem Rīgas ēdināšanas uzņēmumiem «Tokyo City». Atklājas viss - aplokšņu algas, neuzskaitītas darba stundas, puslegāli studenti no Uzbekistānas

Komentāri (7)

Julia Daskeviča
Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu - valsts var apsolīt vienu, bet tad jebkurā brīdī ne tikai nesodīti nepildīt solījumu, bet pat izmainīt spēles noteikumus. Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts atmestajiem grašiem, neskatoties uz nodokļu regulāru iekasēšanu pilnā apmērā, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms rudens atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: https://goo.gl/bwjgTL
Ainarssss
Mana kafejnīcas izvēle pusdienošanai būs atkarīga no pakalpojuma cenas, kura vairāk atbildīs manam maciņam.Par aplokšņu algām šoreiz nedomāju nemaz, atķirībā no Reiznieces kundzes.
Piebildīšu, ka esmu pret ierēdņu prēmijas dubultošanai, kura nupat kā ir izskanējusi.
Esmu godīgs nodokļu maksātājs un nevaru atbalstīt, ka mana nauda tiek tērēta dārgām valdēm, ierēdņu dubultām prēmijām, kuru vienīgā motivācija ir materiālā ieinteresētība, VID ēkas uzturēšanai ar visiem tai pieguļošiem 4000 ierēdņiem.
NĪŅ desmitkārtīgais uzrēķins, par divdesmit dienu nokavēšanos ar deklarēšanos, kad attālums starp adresēm ir desmit metru tajā pašā pašvaldībā.Uz iesniegumu nākt pretī un labot radušos sitāciju tiek saņemta lakoniska atbilde no Ilmāra Ziedoņa kunga, ka tāds ir likums.
Esmu spiests ar savu rīcību atbalstīt aplokšņu algas, to pat negribēdams.
Saprotiet, jūs esat kā vāveres ritenī.Un tas nebeigsies nekad.Drīz jums pietrūks naudas, ko samaksāt ierēdņiem.
Ai, nu ko tur daudz runāt, bēdu ieleja...
Edgars Berzins
pārbaudiet būvniecibas uznēmumus tur aploksnu algas ir 10 ×lielakas.
Artūrs® Klīšāns
Pārbaudiet celtniecības uzņēmumus..
Mihails Fedulovs
Malači AP, bet gribētos zināt kur tad kārtējo reizi ir bijusi mūsu policija un VID, ja kārtējo reizi , tikai pēc tam, kad žurnālisti kautko izrok, iestādes (VID un policija) kurām tas ir tiešais darbs sāk šo darbu arī darīt. Varbūt vajag samazināt finansējumu policijai un nodot to žurnālistiem, pēdējs gadu pieredze liecina par to , ka starp žurnālisti labāk atrod noziedzniekus, nekā policija , kura to vien dara kā negribīgi izmeklē tikai to par ko kāds sūdzēs, bet pašai policijai nav nekādas vēlmes meklēt noziedzniekus, īsāk sakot nav nekādas vēlmes meklēt sev darbu- strādāt.
Mikus Kokenbergs
Viens no veidiem, kā klienti varētu iesaistīties šādas krāpnieku prakses apkarošanā, ir maksāt ar karti. No šāda maksājuma ir grūtāk (varbūt neiespējami?) "ekstrakcionēt" naudiņu līdzīgiem nodokļu krāpšanās darboņiem.
JanisLaiks
Viss jau būtu labi, AP malači ne tikai izdomas, bet arī realizācijas ziņā, paldies! Kas pietrūka un ko sagaidām? FP un VID vadības komentāru un, galvenais, DARBĪBAS. Vai uzraugošie spēj veikt savas funkcijas ātri un kvalitatīvi jeb gaidāms kārtējais gan-bei-čiks?
Replika par "nabaga" Ķirsonu nebija īsti vietā, - šis darbonis, tāpat kā Plaude, pamanījās veikli un pamatīgi iedzīvoties uz nodokļu maksātāju rēķina, tādēļ nekādu cieņu nepelna un par paraugu neder.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Melu detektors»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

1. jūnija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Valdības caurie lēmumi» 5

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

25. maija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens