25. septembris, pirmdiena

3866. sērija

Pauls noklusē Džozijai, ka palīdzējis atgūt viņai "Iemīļoto" kafejnīcu. Ēriks vēlas pierādīt Ivonnai, ka viņi ir veiksmīgs pāris. Ivonna nevēlas ļauties jūtām un nolemj pavasara svētku laikā iepazīties ar kādu miljonāru. Andrē ierosina Verneram veikt pie Džozijas lielu konfekšu pasūtījumu svētkiem. Konstance aizvien cenšas padzīt Džoziju no Bihlheimas un uzrunā Leonu, lai viņš mēģinātu atņemt Džozijai pasūtījumu. Gerija trauma sagādā Širīnai un Helēnai nopietnas raizes. Gerijs ir spiests apsolīt Helēnai, ka vairs nekad nedosies izjādēs. Širīna kļūst dusmīga un sastrīdas ar Helēnu.

26. septembris, otrdiena

3867. sērija

Kristofs liek Konstancei nolīgt "Šoko-Dievu" firmu piegādāt pavasara svētkiem saldumus. Konstance pamana, ka Paulam ir grūti atteikt Džozijai pasūtījumu, un noliek viņu izvēles priekšā. Leons jūt simpātijas pret Džoziju un arī vainas sajūtu, jo aizvien nav atzinies, kas viņš ir. Helēna nolemj nejaukties dēla attiecībās un atvainojas Širīnai. Ēriks izbauda kopābūšanu ar Ivonnu un gatavo viņai romantisku pārsteigumu.

27. septembris, trešdiena

3868. sērija

Konstance piespiež Paulu izdarīt izvēli un palikt pie viņas. Pauls pamana Leona īpašo attieksmi pret Džoziju un nojauš, ka Džozija un Leons varētu satuvināties. Gerijs piedāvā Helēnai strādāt Širīnas salonā par frizieri. Širīnu māc šaubas, vai Helēna dos ieguvumu salonam, tomēr Helēnai izdodas pierādīt savas spējas. Makša vēlēšanu kampaņas sauklis nokaitina Verneru. Viņš jūtas personīgi aizskarts un izsaka Maksim pārmetumus.  

28. septembris, ceturtdiena

3869. sērija

Džozija sāk samierināties ar Paula zaudējumu un nolemj raudzīties uz priekšu. Leons vairs nespēj pretoties jūtām un atzīstas Džozijai mīlestībā. Karolīna ir spiesta pārtraukt vakariņas ar Mihaelu, jo probācijas uzraudze Frēbele prasa kārtējo pakalpojumu. Šoreiz Karolīnai jānozog slimnīcā medikamenti. Helēna un Andrē cenšas visus pārliecināt, ka pēc strīda spējuši rast kopīgu valodu, tomēr drīz vien Andrē jūtas izprovocēts no Helēnas puses un nolemj viņai ieriebt. Maksis cer savākt pietiekami daudz parakstu no draugiem un kolēģiem, lai varētu kandidēt pašvaldības vēlēšanās.