Pirmdiena, 25. oktobris

8. sērija

Raganas un citas sievietes

Izmeklētāji tiek izsaukti uz pamestu fabriku, kur krāsnī atrasts pussadedzis pusmūža sievietes līķis, bet uz galda atstāta pīles spalva un mirusi pele. Izmeklējot lietu, Marks pamana sakarību ar kādu citu nesenu, dīvainu nāves gadījumu, kur pie mirušās sievietes tika atrastas sarkanas kurpes un kanēļa liķieris. Kamēr izmeklētāju komanda prāto, ka sērijveida slepkava darbojas, vadoties pēc senām brāļu Grimmu pasakām, mirst vēl kāda pusmūža sieviete. 

Otrdiena, 26. oktobris

9. sērija

Mirušais un mazulis

Pēc trakas ballītes 19 gadus vecais Manuels tiek atrasts miris. Ballītes dalībnieki apgalvo, ka visi bijuši tik piedzērušies, ka itin neko neatceras. Viens no draugiem, Tomass, pēkšņi ir ticis pie lielas naudas un kopā ar savu slepeno draudzeni Līzu, kura turklāt ir septīto mēnesī stāvoklī, cenšas pārcelties uz Kanādu, lai Līzas māte viņus nevarētu izšķirt. Marks saprot, ka vainīgs ir kāds no draugiem, bet kā piespiest viņus runāt? Reksis ļoti uzstājīgi norāda, kur meklējami pierādījumi.

Trešdiena, 27. oktobris

10. sērija

Mirušais vēl bija dzīvs

Kāds turīgs vīrs, Elmārs Baumanis, savā mājā pārsteidz laupītājus nozieguma brīdī un tiek smagi sadurts. Ierodas Marka izmeklēšanas komanda, un Reksis uzreiz pamana, ka šķietami mirušais vēl ir dzīvs. Diemžēl ievainotais drīz vien slimnīcā mirst, tomēr paspējot atstāt dažas norādes par iespējamo slepkavu. Lai cik savādi tas nebūtu, par vecā vīra nāvi nāksies atbildēt diviem savstarpēji nesaistītiem cilvēkiem.

Ceturtdiena, 28. oktobris

11. sērija

Viņa pēdējā svētdiena

Veco ļaužu mītnē šķietami sadzīviskā negadījumā iet bojā kāds vecs un kašķīgs vīrs. Pansionāta iemītnieki ir naski palīgi izmeklēšanas procesā, diemžēl viņu liecības ir juceklīgas un savstarpēji izslēdzošas. Tādēļ šajā lietā daudz lielāks uzsvars tiek likts uz lietiskajiem pierādījumiem, kuru analizēšanā līdz ar ekspertu komandu liela nozīme ir arī Reksim un viņa asajai ožai.

Piektdiena, 29. oktobris

12. sērija

E-pasts no slepkavas

Izmeklētāju komanda saņem ziņu, ka pilsētas centrā liecinieka acu priekšā ir nolaupīta kāda jauna sieviete. Nozagtā automašīna, ar kuru viņa tika aizvesta, drīz vien tiek atrasta turpat, no kurienes paņemta. Savādo situāciju vēl vairāk sarežģī e-pasts no slepkavas, kas, izrādās, šo visu uztver kā spēli ar policiju, jo uzskata sevi par ideālo slepkavu. Tomēr Reksis pierādīs, ka pasaulē nav nekļūdīgu cilvēku, un arī šis noziedznieks nav izņēmums.

12+