Pirmdiena, 25. oktobris

6. sērija

Jaunā kolēģe Rike mudina Betiju meklēt profesionālu palīdzību saistībā ar savām panikas lēkmēm. Betija priecājas par viņas rūpēm un piekrīt arī kopā doties uz Safija jaunās kafejnīcas atklāšanu. Šajās svinībās Lūkass saņem drosmi atzīties Helēnai savās jūtās, bet kādas muļķīgas sagadīšanās dēļ šī atzīšanās izskan, visiem dzirdot. Klātesošie ir šokā. Nepatīkami pārsteigta ir arī Paula, apjaušot, ka starp Franku un Betiju viss vēl nav beidzies. Viņai jāsāk aktīvi rīkoties, ja grib Franku iegūt sev.

Otrdiena, 26. oktobris

7. sērija

Pēc starpgadījuma Safija kafejnīcas atklāšanā Helēna izvairās no Lūkasa, kurš tā dēļ ļoti cieš un mēģina uzsākt privātu sarunu, kuras laikā Helēna galīgi izbeidz viņu attiecības. Par laimi, vismaz pie kolēģēm Betijas un Rikes nelaimīgais mīlētājs atrod dzirdīgas ausis. Klīnikā nonāk hipohondriskais operdziedātājs Tristans Hofmanis, kas uzskata, ka nupat ir pārcietis infarktu vai varbūt pat ir slims ar vēzi. Doktoram Levandovskim ir ne tikai jāatrod īstais viņa sūdzību cēlonis, bet kopā ar dziedātāja draudzeni Izoldi arī jāpārliecina pats pacients par samērā nevainīgo diagnozi.

Trešdiena, 27. oktobris

8. sērija

Negaisa laikā Aleksanders savainojas ar lidojošu skārda gabalu, un Ava, neko ļaunu nenojaušot, apkopj priekšnieka brūci ar jodu. Izrādās, ka Aleksanderam ir alerģija pret jodu. Viss kļūst sliktāk, kad Ava un Aleksanders iesprūst liftā. Helēna baidās par brāli, kurš varētu nosmakt, un sniedz Avai padomus, kā ar pildspalvu intubēt Aleksanderu. Tikmēr Tobiass pēc negadījuma rūpējas par Normanu, kurš pēkšņi sāk ticēt, ka uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa atrastā lelle ir viņa draudzene Doloresa. Tobiasam ir aizdomas, ka tas radies asins izplūduma smadzenēs dēļ, tāpēc, lai neradītu Normanam paniku, visi sākumā piekrīt piespēlēt un attiecas pret lelli kā pret dzīvu cilvēku. Draugi Demians un Benijs slimnīcā nonāk pēc tam, kad abiem uzgāzies krītošs koks. Helēna aprūpē Beniju, kurš izvairās no saules gaismas un kura ķermeni klāj rētas. Benijs atklāj, ka viņam ir jāsaņemas un jāsper ļoti riskants solis. 

Ceturtdiena, 28. oktobris

9. sērija

Betija baidās, ka Paula grib iekarot Franka sirdi. Paula un Emīlija Frankam sagatavojušas ģimeniskas pusdienas. Betija ir šokēta, kad no Emīlijas uzzina par Franka un Paulas skūpstu. Kad bijušais leikēmijas pacients Tims Bergers ierodas uz pēcaprūpi, viņam tiek atklāts paaugstināts leikocītu daudzums. Pastāv bažas, ka vēzis ir atgriezies. Pēkšņi arī viņa donorei kļūst slikti, viņi abi tiek uzņemti stacionārā. Tima sieva cenšas vīru uzmundrināt, bet Laila izbauda, ka var atrasties sava gara radinieka tuvumā. Tims pieņem drosmīgu lēmumu. Slimnīcā tiek ievests pensionārs Uve Knēgels, kurš salauzis roku, bet Tobiasu vairāk uztrauc, kā izārstēt vecā kunga nesaprotamo caureju. Tikmēr Pūlas kundze ir sajutusies kā mīlas lietu eksperte un cenšas Avai parādīt ceļu uz laimi. Diemžēl viņas pūliņiem ir pretējs efekts. 

Piektdiena, 29. oktobris

10. sērija

Betiju sāpina doma, ka Franks un Paula tagad ir pāris. Kad Franks ar viņu grib aprunāties, Betija no viņa izvairās. Atvadoties no Emīlijas, Betija uzzina, ka Franks nemaz nav kopā ar Paulu. Kā tas maina Betijas un Franka attiecības? Eva Brennere slimnīcā nonāk ar viegliem savainojumiem. Viņa šķiet dezorientēta un nepazīst savu meitu Blosomu. Ātri top skaidrs, ka Eva cieš no Alcheimera. Starp Blosomu un viņas vīru Martinu izceļas strīds, kas briedis jau vairākus gadus, kamēr viņi mājās bija uzņēmušies rūpes par Evu. Kad Blosomai pēkšņi kļūst slikti, Eva pieņem smagu lēmumu cerībā, ka tas uzlabos viņas attiecības ar meitu. Tieši laikā, kad nodaļā trūkst darbinieku, Emīla bērnudārzs gripas dēļ tiek slēgts. Tobiass lūdz Zannei izpalīdzēt. Viņa priecājas, ka varēs pavadīt dienu ar Emīlu, taču tas kļūst par īstu izaicinājumu. 

12+