Pirmdiena, 25. oktobris

3. sērija

Policijas iecirknī visi iesaistītie dzenas pakaļ izbēgušam noziedzniekam un viņa līdzzinātājiem. Apšaudes laikā mirst politiķis. Kaders kļūst par apšaudes liecinieku. Izmeklēšanas laikā top skaidrs, ka politiķi nogalinājis kāds viņam tuvs cilvēks.

Otrdiena, 26. oktobris

4. sērija

Kaders un Adelīna izmeklē mazuļa nolaupīšanu. Iesaistīta ir arī kāda slimnīcas māsiņa. Slimnīcā ievieto jaunu sievieti, kura zaudējusi atmiņu.

Trešdiena, 27. oktobris

5. sērija

Jauns vīrietis ielaužas dzīvoklī un kļūst par liecinieku slepkavībai. Tikmēr nonāvēta arī sieviete, kura nupat atbrīvota no cietuma. Kaders plāno atvadīties no policijas darba un vēlas doties prom kopā ar Adelīnu. Tomēr viņa plāns neīstenojas.

Ceturtdiena, 28. oktobris

6. sērija

Kaders pārdzīvo par Adelīnas aizbraukšanu. Kaders apšauba, ka ir arestējis īsto vainīgo kādā senā lietā. Adelīna atgriežas iecirknī ar jauniem pierādījumiem, kas liecina, ka Kaders izmeklēšanā kļūdījies.

Piektdiena, 29. oktobris

7. sērija

Izmeklēšanas laikā kopā ar Džo Kaders atklāj, ka kādai mīklainai vīrieša pazušanai ir saistība ar 70. gados demonstrētu detektīvseriālu. Kaders saņem sitienu pa galvu uzbrukuma laikā. Ironiskā kārtā noziedznieks ir bijis retro seriāla dalībnieks.

12+