• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus cigarešu mafija» 1.sērija

Aizliegtais paņēmiens

Cigarešu tirgotājam alga aptuveni 2000 eiro mēnesī, vienas «točkas» bosam pat 13 000. Kopējais apgrozījums ap sešiem miljoniem eiro gadā, bet valstij nekā. Operācija «Centrāltirgus cigarešu mafija». Iefiltrējam tajā arī savu cilvēku. 90. gadu bizness pašā Rīgas centrā, bet vai šai mafijai var pielikt punktu?

Komentāri (11)

Dzintars Millers
Ja pie mums LV paciņa cigarešu maksātu 50 centus, neviens neko nelegali netirgotu un nebūtu nekādas kontrabandas
Vladislavs Bogdanovs
Nākamajā sērijā vēlētos redzēt kā žurnālists ar slēpto kameru filmē kā valsts naudiņa tiek pie mūsu zagļiem. :)
Keta Ozola
Roberts Šteinbergs, ja? visu cieņu. ceru turpinājumā redzēt, no kurienes aug kājas. kas ieved cigaretes un kādā veidā. nesen braucu pāri blkr liet robežai, leiši skatās kā suņi, bet ar mašīnu ko tad var ievest. šis te jau ar furgoniem un vilcieniem nāk.
P.S. par valsts budžetu. parex glābšanai devīgā Latvijas valsts atdeva pusotru miljardu eiro. no visu nodokļu maksātāju naudas
Jānis Laiks
Visu cieņu par drosmi! Ieteiktu labāk slēpt savus žurnālistus un iesaistītos, jo, ja policija kaut kāda jumta rīkojuma dēļ pēkšņi pazaudēs pierādījumus vai izbeigs lietu nozieguma sastāva neesamības dēļ, vai negribēs likvidēt armēņu mafiju un pārējās 9 točkas, tad 6 mio ir liela nauda, lai par to varētu atļauties dažāda veida atriebības. Vjačeslava Liscova slepkavības pasūtītājs joprojām nav noskaidrots, laikam ilgstoši ārstējas.
KB64380010
Tieši tā! Paldies par drosmi žurnālistiem!
Remarx4
Man ir jautājums, kā šāds lērums cigarešu vispār nonāk Latvijā? Bet TV ir malači, paceļ tēmu ko gadu desmitiem cenšas neredzēt. Izliekas ka mums šāda lieta nepastāv.
Edgars Murnieks
Mani arī šis jautājums intresē, ganjau ka robežsardze stāv aiz visa šī.
Andris Vītols
Kāpēc SISTĒMAS cilvēciņi nespēj to, ko LTV ..un .Bojāra komanda??? SISTĒMA darbojas lai saglabātu sevi, bet nevis visas sabiedrības interesēs. Kāpēc??? Tāpēc, ka nav ''spiediena'' no pilsoņiem. Tāpēc, ka pilsoņi savēl visādus ākstus, populistus, bet nevis tādus deputātus, kuri grib un spēj mainīt lietas uz labu (spēj likt SISTĒMAI strādāt visas sabiedrības interesēs). Pilsoņi negrib maksāt savām partijām - TĀPĒC MAKSĀ VISĀDIEM BLĒŽIEM...!!!
Andris Vītols
Vieni tirgo ''suši'', nemaksājot nodokļus, citi tirgo cigaretes, nemaksājot nodokļus, bet LV pilsoņi karo savā starpā par dažiem eiro savu partiju finansēšanai. Ja palīdzēsim savai valstij, savām partijām, tad radīsim valsts pārvaldi, kura NEPIEĻAUS ŠĀDUS PĀRKĀPUMUS. No sponsoriem atkarīgas partijas nespēj mainīt SISTĒMU. ''SISTĒMAS'' cilvēciņi tiesājas par centiem, bet ļauj zagt miljonus - to varu pamatot ar dokumentiem MSIA Konditoreja lietā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Digitālās pēdas jeb kas mūs izseko»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Melu detektors»

Aizliegtais paņēmiens