• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 25. novembris. Fināls!

V.I.P.

Erudīti nepacietīgi gaida spraigo finālu, ko Uģis Joksts interesentiem gatavs piedāvāt pirmdienas vakarā. Komandas ir nopietnas, padoties nevēlēsies neviens, bet kapteiņi Māris Skudra un Zigurds Beinerts pārliecināti par savas komandas gudrību līdz pēdējam spēles jautājumam.

Zigurds Beinerts, komandas kapteinis, bauda pensionāra statusu, studē ciltsrakstus, interesējas par sportu un ģeogrāfiju. Vienmēr līdzās bijusi arī laba mūzika, spēlē piedalīsies pirmo reizi.

Kārlis Beinerts, kapteiņa brālis Kārlis ir beidzis Latvijas valsts konservatoriju, ir kordiriģents, vadījis kori «Daugaviņa». Gan darbs, gan vaļasprieki saistīti ar mūziku.

Kristīne Blaua, Zigurda kolēģe, tulkotāja, grāmatu sastādītāja. Darbojas daudzveidīgos projektos – tulko, sastāda dažādus izdevumus, piemēram, gadagrāmatas un literāri apstrādā stāstus, rediģē; veido interneta projektus un pārvalda sociālos medijus.


Māris Skudra, komandas kapteinis, ieguvis Zemes zinātņu doktora grādu Tallinas Tehnoloģiju universitātē, strādā Latvijas Hidroekoloģijas institūtā par pētnieku, ārpus darba interesējas par sportu, brīvajā laikā palīdz vislabākajai sievai pasaulē audzināt divus dēlus, patīk jauni izaicinājumi.

Liene Kiršfelde, patīk darīt, nevis runāt. Izmanto katru iespēju apgūt ko jaunu vai pārbaudīt savas zināšanas dažādās prāta spēlēs. Kad vajag atpūtināt galvu, ceļo, iet pārgājienos, ziemā slēpo, patīk dambrete un šahs.

Andris Liepiņš, patīk pastaigas dabā, interesē autobūves vēsture un rokmūzika (gan kā skatītājam, gan kā klausītājam).

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.