CEV izaicinājuma kauss, RVS/LU - TJ "Ostrava"

Trešajā prestižākajā Eirokausu turnīrā RVS startē otro reizi. 1/16 finālā pretiniece šoreiz Čehijas šīs sezonas 3. spēcīgākā komanda Ostrava.

Čehietes uzreiz lika manīt, ka ir profesionāla komanda - viņas bija labākas gan servē, gan uzbrukumā, gan blokā. Latvijas labākajai komandai Rīgas volejbola skolai ļoti pietrūka pērnā gada līdere Marta Levinska, kura devusies studēt uz ASV. Tomēr mača gaitā rīdzinieces atrada veidus kā gūt punktus.

Pirmajā setā RVS tika pie 14 punktiem, bet otrajā, kad punktus sāka gūt Katrīna Paula Krustkalne, gūti jau 16 punkti. Trešajā setā RVS bija sajutušas spēles garšu un izlīdzināja mača gaitu - sanāca gan aizsardzība gan uzbrukums un pirmo reizi spēlē izdevās izvirzīties vadībā un arī iegūt 2 punktu pārsvaru. Rīgas komanda nopelnīja piecas setbumbas, un sesto spēja izmantot. Uzvara trešajā setā ar 30-28.

Ceturtajā setā spēle punktus punktā, bet galotnē pacietīgāk spēlēja Ostravas dāmas – viņām uzvara ceturtajā setā ar 20-25 un visā spēlē ar 3-1.

Intervija - Kristīne Kramēna, «Rīgas volejbola skola» kapteine

Uzvarētājs šajā duelī tiks noteikts 2 spēļu summā. Otrais mačs jau ceturtdien turpat Daugavas sporta namā.