• Otrdiena, 2020. gada 26. maijs
  • Vārda diena: Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
  • Rīgā +7.7°C, - vējš 0m/s, 771mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

«Teātris.zip» aicina uz «Blēņām un pasakām»

Teātris.zip

Latvijas Televīzijas raidījumu cikls «Teātris.zip» 25. decembrī plkst. 11.15 aicina pie TV ekrāniem mazos skatītājus, piedāvājot «Dirty Deal Teatro» pavisam svaigo iestudējumu «Blēņas un pasakas». Kā  teātris uzrunā bērnus savās izrādēs, pirms izrādes stāstīs teātra vadītāja Anna Sīle.

Izrādi «Blēņas un pasakas» pēc demonstrēšanas LTV1 nebūs iespējams noskatīties internetā!

Izrāde „Blēņas un pasakas” ir ceļojums Imanta Ziedoņa fantastiskajā pasaku pasaulē, kur šķietami parasti priekšmeti iegūst spilgtus raksturus un iekuļas dažādās negaidītās dēkas.

«Blēņas un pasakas» ir gan jautra rotaļa bērniem, gan meistarklase vecākiem, gan piedzīvojums ar pārsteidzošu mūziku un instrumentiem, blēņām un pekstiņiem.

Izrāde veidota objektu un leļļu teātra estētikā. Spilveni, trauki, grabažas, rotaļlietas un vēl daudzi citi priekšmeti aktieru rokās kļūs par izrādes varoņiem, aicinot mazo un lielo skatītāju iedarbināt arī savu izdomu un palūkoties uz lietām vērīgāk.

Izrādes režisors Ģirts Šolis. Scenogrāfs - Reinis Pētersons. Lomās - Arnita Jaunzeme, Valdis Vanags un Mikus Frišfelds, kurš ir arī izrādes mūzikas autors.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!