• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Dzeguze» 55. - 58. sērija

Dzeguze

Pirmdiena, 25. decembris

55. sērija

Štefans aiziet no Agatas, lai dzīvotu atsevišķi. Marko strīdas ar Anitu. Kornels piedāvā Romānam kādu darbiņu. Vlasaks ierodas pie Lenkas pēc receptes, kuru grasās izmantot pasaules čempionātā. Zlatka ir gatava uz visu, lai noskaidrotu Vlado finansiālo stāvokli. Anita nodomā, ka Marko ir pazudis. Zlatka gatavojas atklāt Vlado kādu noslēpumu. 

Otrdiena, 26. decembris

56. sērija

Taņu atrod šķūnī bez samaņas. Jablonski vaino Milošu. Neviens netic, ka viņam uzbruka. Lūkašs lūdz Jablonskiem ziedot asinis. Milošs atklāj, ka aiz notikušā šķūnī stāv Kornels. Maruška liek Lenkai sapakoties, doties uz Prāgu un piedalīties konkursā. Taņai rodas aizdomas, ka ar vecākiem nav labi. Anita pasaka Cirilam, ka viņas dzīvē vieta ir tikai Marko. Vlado izliekas, ka viņam sāp mugura. 

Trešdiena, 27. decembris

57. sērija

Jablonski izstāsta Taņai, ka nav viņas bioloģiskie vecāki. Milošs izskaidrojas ar Romānu. Taņa uzzina, kas ir viņas īstie vecāki. Kornels atsakās palīdzēt Romānam. Agata uzzina, ka Taņa ir mazā Marta. Taņa grasās sākt jaunu dzīvi, viņa izskaidrojas ar Juraju. Milošs apsola Romānam nevērsties policijā. Taņa ierodas Prāgerovu mājā. Jablonski uzzina, ka banka nedod aizdevumu. 

Ceturtdiena, 28. decembris

58. sērija

Ervins lūdz Taņas roku. Štefans nodod sevi Juraja un Lūkaša rokās. Maruška ir neizpratnē par nesaņemto aizdevumu. Zita pārprot dzirdēto un izdara secinājumus par Marko īsto tēvu. Agata piedraud tēvam atklāt patiesību, ja viņai tiks atņemts mantojums. Taņa atgriežas pie Jablonskiem. Štefana operācija norit veiksmīgi. Kornels nelaikā pārrodas mājās. Vasils izsaka piedāvājumu Taņai. 

 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Dzeguze

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 51. - 53. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 47. - 50. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 43. - 46. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 39. - 42. sērija

Dzeguze