• Ceturtdiena, 2019. gada 18. jūlijs
  • Vārda diena: Rozālija, Roze
  • Rīgā +16.1°C, ZR vējš 1.8m/s, 757mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

Labdarības koncerts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

Koncerti

Labdarības koncerts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» šogad pirmo reizi notiek Vidzemes koncertzālē «Cēsis», un tajā piedalās integratīvā Mākslas festivāla «Nāc līdzās! 2017» laureāti – talantīgi bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. 

Skatītāji aicināti atbalstīt bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, koncerta laikā zvanot pa ziedojuma tālruni 90067070.

Muzikālās programmas pamatu veido grupas «Raxtu Raxti» un «Melo –M», kā arī festivāla laureāti. Līdzās viņiem jau tradicionāli koncertā piedalās LNO soliste Ilona Bagele, operdziedātāja Evita Zālīte, dziedātāji Rūta Dūduma, Dainis Skutelis, Nikolajs Puzikovs, Marts Kristians Kalniņš. Bet pirmo reizi uz skatuves līdzās talantīgajiem bērniem būs dziedātāja Marija Naumova, Kristīne Kārkle Kalniņa, Dināra Rudāne, jaunais un daudzsološais Berlīnē studējošais dziedātājs Kristaps Ivanovs, Lielās Mūzikas balvas laureāts, pianists Daumants Liepiņš, kā arī hiphopa apvienība «Misters un Nospiedumi». Tāpat piedalās arī fonda «Nāc līdzās!» koris Rūdolfa Bērtiņa vadībā, ko veido jaunieši ar īpašām vajadzībām, un Cēsu 1. pamatskolas zēnu koris. Koncerta muzikālais vadītājs- komponists Kārlis Auzāns.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds « Nāc līdzās!» izmantos bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!