• Ceturtdiena, 2020. gada 9. aprīlis
  • Vārda diena: Valērija, Žubīte, Alla
  • Rīgā +7.2°C, DR vējš 1.8m/s, 759mm Hg, 59%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 25. decembris

V.I.P.

Ziemeļbriežu pajūgā, ar kuru spēles vadītājs Uģis Joksts būs ieradies VIP studijā, būs daudz veiksmes, intuīcijas un prāta visiem tiem, kas šajos Ziemassvētkos savā ģimenē pavērs durvis erudīcijai. Tās būs četrdesmit minūtes aizrautīgu vidzemnieču sabiedrībā, kuras pārstāvēs Piebalgas muzejus - kapteine Līva Grudule , Vidzemes muzejus - kapteine Ieva Vilnīte, lieliskas vietas, kas uzskatāmas par Latvijas kulturvēstures šūpuli. 

Spēle ritēs tautiskās un Ziemassvētku noskaņās, un runāsim tikai par Latvijai nozīmīgiem faktiem un notikumiem.

Dalībnieki:

Līva Grudule,  komandas kapteine, tērpusies Piebalgas goda drānās, vēlas akcentēt, ka silta sirds un spēja ieklausīties otrā, arī šodienas pasaulē, ir vērtību vērtība. Līva ir Piebalgas muzeju apvienības «Orisāre» vadītāja, lepojas un mīl Piebalgu, cienot piebaldzēnu devumu latviešu kultūrai. Lielāko enerģijas lādiņu gūst peldot līdz pirmajam ledum un piekopjot vētdienas pirts rituālu ģimenē.

Ilona Muižniece var lepoties ar goda drānām, ko audušas Vecpiebalgas audējas. Ilona ir Kārļa Skalbes muzeja «Saulrieti» pārzine un gide. Aizrautīga rosīga visā, ko dara, amatieru teātra aktrise, pasākumu organizatore un vadītāja. Visur , kur piedalās Ilona, jautrība un smiekli garantēti.

Maira Asare, VIP studijā ienāk kā Kārļa Skalbes «baltais kaķītis» - šis ir laiks, kad pasaulē cilvēks cenšas būt labāks, bet kaķītis arī ikdienā aicina nepieminēt ļaunu, lai ciešanu mazāk. Maira ir muzeja «Saulrieti» brīvprātīgā darbiniece. Latvijas Universitātē studē pedagoģiju un strādā par angļu valodas skolotāju sākumskolā.


Ieva Vilnīte, komandas kapteine- vērīgākie skatītāji šovakar Ievu atpazīs kā «Skroderdienu» Ieviņu.  Ikdienā  brāļu Jurjānu memoriālā muzeja  «Menģeļi» vadītāja, arī sieviešu vokālā ansambļa «Ievziedi» un bērnu vokālā ansambļa «Ķipari» vadītāja. Patīk spēlēt klavieres, teātri, adīt zeķes. Profesiju studējusi Baltijas Starptautiskajā akadēmijā.

Anna Kuzina, šovakar- kā Pindacīša- balta blūze, melns ņieburs un melni pelēki svārki. Annai piestāv viss, kas raksturo Blaumaņa stāstus, jo iedziļinājusies rakstnieka dzīvē un daiļradē- ilgi bijusi «Braku» muzeja vadītāja, tagad speciāliste, sastādījusi trīs grāmatas par Rūdolfu Balaumani. Interesē opermūzika, folklora un latviskā dzīvesziņa.

Sandra Āre jau 28 gadus ir Silmaču saimniece, Druvienas teātrī iejutusies Tomuļu mātes lomā, šoreiz arī spēles laukumā kā Tomuļu māte. Vasaras Silmačos ir ļoti aizņemtas, kopā ar Ābramu viņa sagaida ciemiņus, organizē Līgo svētkus un rūpējas par savu piemājas saimniecību. Patīk makšķerēt, ziemā brauc uz Peipusa ezeru, lasa grāmatas mazdēlam un cenšas iemācīties spēlēt novusu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 13. aprīlis

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. aprīlis. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.