• Pirmdiena, 2021. gada 2. augusts
  • Vārda diena: Stefans, Normunds
  • Rīgā skaidrs, +16 °C, Z vējš, 0m/s
LSM Bērnistaba

Сегодня вечером

Сегодня вечером

Komentāri (2)

Dainis Liepiņš BDK Reveranss
Pieaicināto viesmākslinieku vārdi liecina, ka šoreiz pasākums nebūs no lētajiem, tieši otrādi. Cik ir Rīgā to ļoti turīgo cilvēku, kas prot dejot? Vai visi balles apmeklētāji - dejotāji tiks "importēti"? Vai varbūt viņiem būs "jādejo ar krēslu", un "turoties pie šķīvja un glāzītes" Vai vispirms nevajadzētu apmācīt cilvēkus dejot un tikai pēc tam rīkot skaļus pasākumus ar vārdu "balle"? Vīnē dejot prot gandrīz visi pilsoņi, tāpēc tur var notikt tādas dārgas balles kā Operas balle. Rīgā sabiedrības elitē ballē dejot pratējus var uz roku pirkstiem saskaitīt, diemžēl!
Pieklājīgā sabiedrībā iet uz balli, neprotot dejot, ir nepieklājības kalngals. Skat. grām. Iveta Ķestere „Lietišķā etiķete”, 58.lpp; Inge Volfa „Mūsdienīgas uzvedības normas”, 210.lpp; Dainis Liepiņš „Mācīsimies dejot!” 220.-221.lpp. Izglītosimies, lai varētu saukt sevi par pieklājīgu cilvēku!
Dainis Liepiņš BDK Reveranss
Ideja ļoti laba un jauka, taču jājautā, vai tā netiks sagandēta tāpat kā iepriekšējā "Rīgas balle 2016"? Tā nebija balle, bet galā vakariņas ar koncertu. Tie, kas turp devās, gribēdami dejot, pievīlās, jo zāle bija maksimāli pieblīvēta ar galdiņiem, dejošanai bija atvēlēti vien pāris kvadrātmetru, un "balli" ar savu uzrunu atklāja šefpavārs, nevis deju meistars Višņakovs ar savu dejoto valsi.
Tas, ka ar pāris iestudētām fiksētas horeogrāfijas dejām uzstāsies pārdesmit debitantu, neattaisnos balles vārdu, ja visa galvenā apmeklētāju masa sēdēs pie galdiem un nedejos. Nekādi nespējam te Rīgā, saprast, ka BALLE NAV KONCERTS!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

82 новых случая Covid-19

Сегодня вечером

В Вентспилсском крае — вспышка свиной чумы

Сегодня вечером

Вакцинированных ждёт лотерея

Сегодня вечером

Прогноз погоды на 31.07

Сегодня вечером