• Otrdiena, 2020. gada 25. februāris
  • Vārda diena: Alma, Annemarija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 750mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

26. janvāra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Ja senatnē praviešus uztvēra kā Dieva balsi, kura iestājas par apspiestajiem un nesadzirdētajiem, tad mūsdienās šādi pravieši nāk ne tikai no baznīcas vides, bieži tie ir pat ar baznīcas dzīvi nesaistīti cilvēki un arī dažādi sadzīves notikumi. Dievs var lietot akmeņus, degošu krūmu, aktierus un rakstniekus, lai nodotu savu vēstījumu un uzrunātu cilvēkus.

26. janvāra raidījumā saruna ar Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapu Zbigņevu Stankēviču un Jaunā Rīgas teātra aktieri Kasparu  Znotiņu par to, kāda ir kristietības tagadne un, cik liberāla vai konservatīva būs tās nākotne. Kāpēc Dieva pieminēšana Eiropā tiek uzskatīta par sliktu toni un sabiedriskās domas ietekmēšanu?

Video stāsts par Suntažu luterāņu baznīcu, kurā dievkalpojumus iezvana  viens no apmēros dižākajiem Latvijas  dievnamu zvaniem. Tas ir skanējis arī padomju gados, jo tur cilvēki ir nesavtīgi  kalpojuši gan senāk, gan arī tagad. Kas ir tas kristietības fenomens, kas caur gadsimtiem liek turpināt ticēt Evaņģēlijam un uzturēt to dzīvu, kalpojot draudzē? Atbildi meklēsim kopā ar Suntažu draudzes priekšnieci Lolitu Villeri.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Dzintra Geka: „Man nekad neviens nepiedāvāja ziņot”

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs
Anotācija

1. marta «Saknes debesīs»

Saknes debesīs