OHL, HK "Prizma/IHS" 4:5 HK "Olimp/Venta 2002"

HK «Olimp/Venta 2002» hokejisti pirmajā periodā ielika pamatus šķietami drošai uzvarai. Spēles rezultātu atklāja Lauris Bajaruns. Ērika Miļuna trenētā HK «Prizma/IHS» vien epizodiski apdraudēja viesu vārtus. Tā reto iespēju izmantoja Ričards Puriņš. Samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Līdz otrā perioda vidum HK «Olimp/Venta 2002» panāca jau 1:4. Perioda izskaņā Armands Bērziņš atguva vienus vārtus. Spēles beigu nogriezni veiksmīgāk iesāka viesi. Emīls Ezīts guva HK «Olimp/Venta 2002» piektos vārtus. Tomēr HK «Prizma/IHS» nepadevās. Mača izskaņā HK «Prizma/IHS» nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus un panāca 4:5. Brīnumi gan nenotika un HK «Olimp/Venta 2002» nosargāja uzvaru – 5:4. Lauris Bajaruns uzvarētāju labā guva divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles.

Intervija - Lauris Bajaruns, «Olimp/Venta 2002» uzbrucējs

Pēc šīs spēles HK «Olimp/Venta 2002» hokejisti saglabā otro vietu kopvērtējumā. Vienu punktu aiz «Zemgale/LLU».