Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - BK "Ventspils"

Mēs turpinām ar basketbolu. Latvijas-Igaunijas līgā Valmiera ar 86 : 71 uzvarēja Liepāju, bet par Ogres un Ventspils komandu spēli no Ogres ziņo Andris Auziņš.

Ogrēnieši savās mājās šosezon zaudējuma rūgtumu vēl nebija jutuši un lauzt šo veiksmes sēriju pret Ventspili Ogre ne pa kam nevēlējās. Sākumā Ventspilij trejači grozā bira kā no pārpilnības raga un +10 kurzemniekiem ,bet līdz puslaikam savu tēmekli saregulēja arī Ogre un skatāmā puslaikā Ventspilij vien +6. Trešajā trešdaļā palielināt pārsvaru ventspilniekiem neizdevās, teicami savas iespējas izmantoja arī mājinieki un pat samazināja desmitkārtējo Latvijas čempionu pārsvaru vien līdz četriem punktiem. Viss izšķīrās pēdējās 10 minūtēs, saspringtā galotnē maķenīt veiksmīgāki tomēr bija Ventspils uzvarot spēli ar 78:67.

Intervija - Rodrigo Būmeisteirs, BK “Ventspils” aizsargs

Šis Ventspilij ir divpadsmitais panākums 13 spēlēs, vienīgo zaudējumu kurzemnieki piedzīvojuši pret «VEF Rīga».