25. sērija.

Samanta un Anete lasa Ievas dienasgrāmatas, cenšoties noskaidrot patiesību par Samantas tēvu. Internetā nopludinātais video sagādā problēmas visiem, it īpaši Ralfam. Diāna atsakās dot Ralfam savas draudzenes Svetlanas koordinātas. Dāvids cenšas ieskaidrot Samantai, ka Ralfam viņa ir vienaldzīga. Anete griežas pie Ralfa ar izmisīgu lūgumu. Ralfs ķeras pie šantāžas, lai šo lūgumu izpildītu. Anetei ar lielām pūlēm izdodas dabūt svarīgu DNS paraugu.

26. sērija.

Veronika atklāj, ka Samanta pēdējā laikā basto skolu. Ralfs nespēj izprast Anetes uzvedību. Irīna enerģiski turpina iepazīties ar vīriešiem no interneta un satiek Mareku. Rūta izpēta sociālajos tīklos pieejamo informāciju par Diānu un Svetlanu un nāk klajā ar šokējošu atklājumu. Anete atbīda savas intereses otrajā plānā un visu spēku velta tam, lai atklātu Samantas tēva identitāti. Ralfs paklausa Rūtas padomam un atklāj Diānas patieso seju.

27. sērija.

Anete un Samanta nervozē, gaidot paternitātes testa rezultātus. Ralfs ir nopietni apvainojies uz Aneti. Veronika ir norūpējusies par Samantu un mēģina atrast ar viņu kopīgu valodu. Irīna dodas uz otro randiņu ar Mareku, un viņai ir sajūta, ka sastapusi savu sapņu vīrieti. Niks pārbīstas, ka ir saslimis ar bīstamu un lipīgu kaķu slimību. Anete un Samanta saņem paternitātes testa rezultātus un uzzina šokējošu informāciju par viņu ģimenes radurakstiem.

28. sērija.

Zurabs cer, ka Bella kļūs par daudzbērnu māti. Anete pārdzīvo par DNS testa rezultātiem, bet Samanta ir apņēmības pilna noskaidrot visu līdz galam. Astrīdai ienāk prātā doma pasūtīt Ralfam fotogrāfijas jaunai ēdienkartei. Ralfam rodas aizdomas, ka viņa fotostudiju apzadzis Dāvids. Anete un Samanta cenšas slepus dabūt Zuraba DNS paraugu. Zurabam un Pēterim dzimst jauna biznesa ideja, bet par viņu nelegālajām darbībām ieinteresējas policija.