• Sestdiena, 2020. gada 11. jūlijs
  • Vārda diena: Svens, Leonora
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Lēna, mana mūža mīlestība» 176. - 180. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība

Pirmdiena, 26. marts

176. sērija

Dāvids ir šokā uzzinot, ka māti nogalinājis Rafaels, viņš prasa tēvam paskaidrojumu un saasina situāciju. Vanesa uzzina, ka Rafaels ir slepkava un izsauc policiju. Linda nolemj palīdzēt Pijai un Frankam saiet kopā, bet tad abi uzzina par traģiskajiem notikumiem pilī. Gabija un Pēteris apcietina Rafaelu.

Otrdiena, 27. marts

177. sērija

Lēna palīdz Dāvidam pārvarēt smagos brīžus, Dāvids nolemj pateikties Lēnai ar īpašu pārsteigumu. Amēlija un Fricis nespēj noticēt Rafaela apcietināšanai; Fricis izstāsta Amēlijai, ka Rafaels bija tas, kurš šāva uz Dāvidu; abi nolemj aiziet apciemot Rafaelu uz cietumu. Gabija nolemj iekarot Pētera simpātijas uz uzaicina pie sevis ciemos.

Trešdiena, 28. marts

178. sērija

Lēna pieņem Dāvida bildinājumu, abi gatavojas kāzām. Pija un Fanks, Amēlija un Fricis priecājas par jaunumiem un piedāvā palīdzību kāzu rīkošanā. Pēkšņi no Amerikas atgriežas Toms un paziņo Konijai, ka producents atteicis sadarbību. Pija nolemj sagādāt Frankam pārsteigumu un izsaka negaidītu piedāvājumu. Rafaels cer, ka Vanesa viņu nepametīs un piekritīs precēties.

Ceturtdiena, 29. marts

179. sērija

Pija un Franks nolemj sāktu jaunu dzīvi un atteikties no iedzīves vecajā dzīvoklī. Konija nesaprot, kāpēc Toms viņas dēļ atteicies no sapņu darba Holivudā, un jūtas vīlusies; Dāvids iesaka Tomam vēlreiz sazināties ar producentu. Amēlija izrunājas ar Vanesu un piedāvā viņai palikt uz dzīvi pilī. Rafaels saprot, ka visi no viņa ir novērsušies; Fricis nolemj vēlreiz apciemot dēlu cietumā.

Piektdiena, 30. marts

180. sērija

Pienākusi Lēnas un Dāvida kāzu diena. Pija un Konija palīdz Lēnai saposties ceremonijai baznīcā; Dāvids uztic Tomam laulību gredzenus. Luka pamana, ka vecāki ir satuvinājušies, Tonijs piedāvā Jankai vēlreiz uzsākt kopdzīvi. Vanesa atvainojas Tonijam, atvadās no māsas un kopā ar Letīciju pamet pili. Skaistā laulības ceremonijā baznīcā Lēna un Dāvids dod viens otram jāvārdu ģimenes un draugu lokā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 171. - 175. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 166. - 170. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 161. - 165. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 156. - 160. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 151. - 155. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība