• Ceturtdiena, 2020. gada 26. novembris
  • Vārda diena: Sebastians, Konrāds
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Pamosties līdzās» 116. - 119. sērija

Pamosties līdzās

Pirmdiena, 26. marts

116. sērija

Kamēr Antonija ir kopā ar Otonu, Tatjanai uzklūp Nestors. Maija un Frīda runā par Frīdas grūtniecību, kad atnāk Fērnijs. Maija piezvana Pavlo un pasaka, ka, iespējams, Tatjanai draudot briesmas. Fērnijs un Pavlo izglābj Tatjanu. Nestoru aizved policija. Sindijas dzīvoklī notiek kratīšana un policija nopratina Sindiju. Sintija aizstāv Sindiju un dodas viņai līdzi uz policijas iecirkni. Pie Otona ierodas notārs, lai pārskatītu viņa testamentu un Otona līgumu ar Federiko par uzņēmuma akcijām. Fērnijs saka, ka briesmas, kas draudēja Tatjanai, esot viņam likušas saprast, ko viņš patiesībā jūt, un lūdz Tatjanu kļūt par viņa līgavu. Antonija pasaka Elihio, ka ir kopā ar Otonu. Sindija uzzina no Federiko, ka Bernarda ir Pavlo meita.

Otrdiena, 27. marts

117. sērija

Maija paziņo Otonam, ka nepaliks kopā ar Federiko un neļaus nevienam lemt par viņas dzīvi. Antonija atzīstas Pavlo, ka ir kopā ar Otonu. Pēc Odetas vēstules izlasīšanas Tulija nožēlo, ka bija šaubījusies par savu mirušo vīru Erminio. Cietumā Uliss, uzzinājis, ka Nestors ir Pavlo un Kristjana brālis, mēģina viņu šantažēt un piekauj. Pavlo iesaka Maijai nedusmoties uz Otonu un atstāt uzņēmumu Federiko rokās. Kristjans izstāsta Dženijai Paolai, ka Santi ir viņa dēls, un Pavlo – ka Bernarda ir viņa meita. Sindija ierodas pie Rafaela, bet tur ir Otons. Sindija padzen Otonu no mājas. Sindija uzaicina Sintiju pārcelties uz dzīvi pie viņas. Federiko atkal lūdz Sindijas palīdzību, lai atriebtos Maijai.

Trešdiena, 28. marts

118. sērija

Tulija ieņem galvā, ka Pavlo tēvs mira Maijas vainas dēļ, jo tā bija viņas dzimšanas diena. Pavlo nostājas Maijas pusē. Maija izstāsta viņam par ugunsgrēku, kurā gāja bojā viņa tēvs. Antonija un Otons aizbrauc turnejā. Rafaels apgalvo Tulijai, ka viņu un Sintiju nekas nevieno, un viņi atkal ir kopā. Federiko izmanto Maijas uzņēmuma kredītkarti, lai viņu apmelotu. Saka, ka ar viņu tiesāsies, jo viņai ir dedzinātājas tieksmes, tādēļ ir apdraudēta Bernarda.

Ceturtdiena, 29. marts

119. sērija

Federiko nomaina Alkalā namā visas slēdzenes un pieņem jaunu apsardzi. Un, kad atgriežas Otons, viņu izliek no mājas. Sindija, Raimundo un Augusto liecina pret Maiju. Rodolfo visiem izstāsta, ka Sindija un Federiko ir mīļākie. Federiko cenšas iegalvot Elihio un Fērnijam, ka Maija ir nelīdzsvarota un nevar vadīt uzņēmumu. Antonija pārliecina Otonu, ka Maijas un Pavlo stāsts ir līdzīgs viņējam. Dženija neiztur un atklāj mātei, ka Bernarda ir viņas mazmeita. Otons, Rafaels un Tulija nolemj atbalstīt Maiju un Pavlo.

Piektdiena, 30. marts

120. sērija

Otons atzīstas, ka patiesībā viņš ir vainojams ugunsgrēkā, kurā aizgāja bojā Maijas brālis un Pavlo tēvs. Federiko grib Bernardu sūtīt uz internātskolu. Tiesā visi liecina par labu Maijai un Pavlo, bet tiesnesis vienalga lemj viņiem par sliktu. Bernarda nonāk pie Federiko. Rafaels pieķer Sindiju koķetējam ar Federiko un saka, ka viņai galīgi nav pašcieņas, ja ielaižas ar tādu cilvēku.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Pamosties līdzās» 121. - 122. (nosl.) sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 111. - 115. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 106. - 110. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 101. - 105. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 96. - 100. sērija

Pamosties līdzās