Eiropas čempionāts rallijā "Liepāja". 2.diena

Šodien ar astoņiem ātrumposmiem Liepājas pusē noslēdzās Eiropas čempionāta posms rallijs «Liepāja». Par tā uzvarētājiem kļuva ar Latvijas licenci startējušais zviedrs Olivers Solbergs un brits Arons Džons. Ieguvuši vadību pēc pirmās dienas, viņi no šīs dienas ātrumposmiem sešos atkal bija ātrākie un kopvērtējumā palielināja savu pārsvaru par otrajā vietā palikušo Krievijas ekipāžu Alekseju Lukjaņuku un Alekseju Arnautovu līdz 22 sekundēm. Krievijas rallisti šodien uzvarēja divos ātrumposmos, bet ar to uzvarai bija par maz. Mūsu labākā ekipāža Mārtiņš Sesks un Krišjānis Caune brauca stabili un saglabāja trešo vietu, kopvērtējumā no otrās vietas atpaliekot par 35 sekundēm. Vēl labāko sešiniekā iekļuva Lielbritānijas pilota Krisa Ingrama, poļa Lukaša Habaja un čeha Filipa Mareša ekipāžas. Ralfa Sirmača un Ralfa Igaveņa ekipāža saglabāja 13 vietu, bet Reinis Nitišs un Māris Kulšs pēc vakardienas neveiksmēm šodien turpināja ralliju un palika 39.