Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Liepāja"

Skonto stadionā tiešām pamatīgs karstums. + 30 grādi sākoties spēlei! Laukumā tikpat karsti.

Liepāja uzvarēja pirmās 2 spēles un sastāvu nav mainījusi, bet Čempione Riga FC pēc zaudējuma Spartakam veikusi 5 izmaiņas. Rīdziniekiem arī papildinājums treneru kolektīvā, pēc atgriešanās komandā pirmo spēli aizvada trenera asistents Mihails Koņevs.

Spēles sākums bija piedardzīgs - labākās iespējas izveidoja Liepāja, tas lielākoties pateicoties Artūra Karašauska aktivitātēm. Pēc tam aktivizējās Rīgā FC, pēc vienas no piespēlēm liepājnieki pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un nopelnīja 11m soda sitienu. To aukstasinīgi realizēja Kongo futbolists Mbombo Kulē. Rīgā vadībā ar 1-0.

Pēc pārtraukuma ļoti labu iespēju izveidoja Kurzemes komanda, bet Kristianam Damjenam Toresam neizdevās gūt vārtus. Otrā puslaika turpinājumā Liepājas aizsardzībā radās arvien vairāk robu. Vienu no tiem rīdzinieki izmantoja - pēc skaistas izspēles vārtus guva brazīlis Felipe Brizola. Riga FC vadībā ar 2-0.

Mača izskaņā lieliskas vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām, bet vārtos izcili spēlēja gan Raļkevičs, gan Ozols. Rezultāts gan palika nemainīgs. Riga FC uzvarēja ar 2-0.

Intervija - Ritvars Rugins, «Riga FC» aizsargs

Pateicoties uzvarai Riga FC tabulā pacēlusies uz otro pozīciju, bet Liepājā noslīdēja uz ceturto vietu.