26. jūnijs, pirmdiena

1. sērija

Nevienu nebrīdinot, Karla klīnikā ierodas Nadiras Abasas meita Sofija, meitene nav apmierināta ar prakses vietu Berlīnē, tāpēc sarunājusi tikšanos ar Pūlas kundzi, lai mainītu savus plānus. Betija aizvien dusmojas uz Riki par viņas rīcību, Rike jūtas dziļi nelaimīga un apsola Betijai, ka izrunāsies ar Oliveru. Liza Finke neveiksmīgi nokrīt no skrituļdēļa un ar īslaicīgu amnēziju tiek nogādāta slimnīcā. Meiteni pavada viņas draugs Tims, kurš sāk izturēties dīvaini, kad pamazām atgriežas Lizas atmiņa. Vēlāk arī Timam jāsniedz ārstu palīdzība; atklājas, ka Tima un Lizas iepazīšanās nav bijusi nejauša. Animators Ronaldo Cunders priekšnesuma laikā cieš negadījumā un salauž abas rokas, Olivers nogādā vīrieti Karla klīnikā,  kur Cunders turpina uzjautrināt visu nodaļas personālu.

27. jūnijs, otrdiena

2. sērija

Rike nevēlas zaudēt Oliveru, tomēr nolemj veikt grūtniecības testu, lai pārliecinātos, vai nav iestājusies grūtniecība. Lūkasam iepatikusies Nadiras meita Sofija, viņš ar prieku konstatē, ka Sofija medmāsas mācības turpinās Karla klīnikā. Kad dakteris Kopmanis draud izjaukt Lūkasa draudzību ar Sofiju, Lūkass piedraud, ka atklās viņa noslēpumu ar brāļa Mirko miršanas apliecību. Katrīna Vāgnere ierodas Karla klīnikā ar neskaidrām sāpēm locītavās; jaunā sieviete sūdzas par ārstiem, jo līdz šim nevienam nav izdevies uzstādīt viņai diagnozi, dakteris Kopmanis apņemas noskaidrot Katrīnas sāpju cēloni. Dakteris Pauls Ekarts klīnikā sastop seno skolas laika draugu Oskaru, Oskars atklāj Paulam Ekartam savas jūtas.

28. jūnijs, trešdiena

3. sērija

Karla klīnikā ierodas bars ar baikeriem, kas cietuši kautiņā; motobraucējam Svenam Riteram uzreiz iepatīkas māsiņa Ava, puisis nolemj iepazīties tuvāk, bet tad ārsti uzstāda viņam nopietnu diagnozi. Nadirai Abasai aizvien grūtāk paciest Toma Kopmaņa dzēlības, viņa vēršas pēc palīdzības pie Aleksandera, abi sastrīdas. Pēc šķiršanās no Olivera Rike jūtas nomākta un nelaimīga, viņa lūdz Pūlas kundzei atvaļinājumu. Betijas aprūpē nonāk jauna sieviete Natālija, kura nolēmusi ļaut sevi sasaldēt priekšlaicīgas nāves gadījumā.

29. jūnijs, ceturtdiena

4. sērija

Karla klīnikā ieved smagi cietošo profesoru Aleksanderu fon Arnštetu; glābjot Nadiras meitas Sofijas dzīvību, Aleksanders guvis dzīvībai bīstamas traumas. Hēferu klīnikas vadošā menedžere Vēdekinde uzsākusi mīlas dēku ar Tomu Kopmani, viņa ieceļ par Aleksandera aizvietotāju Kopmani un liek viņam ziņot par norisēm vadības sapulcēs. Klīnikā ierodas Marena Gerstere, lai apkoptu brūci uz pieres. Ava jaunajā sievietē atpazīst personu, kura iepriekšējā naktī ielauzās viņu mājā, Betija atsakās ticēt Avas stāstam; pamanot Gersteres tuvās attiecības ar klīnikas zobārsti dakteri Pavlidis, Ava un Mija nolemj noskaidrot, ko abas sievietes slēpj.

30.jūnijs, piektdiena

5. sērija

Daktera Toma Kopmaņa māte Mariona uzzinājusi par sava dēla Mirko pēkšņo nāvi un ierodas pie Toma klīnikā, lai iegūtu skaidrību par Mirko nāves apstākļiem. Toms liek medbrālim Lūkasam atbrīvoties no sievietes, bet tad atklājas, ka Marionai ir vēzis pēdējā stadijā. Vēlmē palīdzēt Aleksanderam ātrāk atkopties pēc smagajām operācijām, Nadira atzīstas, ka Sofija ir viņa meita, Sofija ir šokā par šo ziņu un atsakās kontaktēties ar māti. Slimnīcas telpās notiek dezinfekcijas darbi. Viena no apkopējām Lulū Vintere aizkavējas ilgāk ar aizbildinājumu, ka vēlas rūpīgāk paveikt savu darbu, bet izrādās, ka jaunās sievietes nolūki ir pavisam citi. Avai ar Miju draud nopietnas nepatikšanas, ja atklāsies, ar ko Vintere patiesībā nodarbojās aprūpes telpā.