Pirmdiena, 26. jūlijs

5. sērija

Recepšu zāles

Labdarības organizācijas vadītāja gandrīz tiek noindēta. Izmeklējot lietu, Reksis nonāk lielās nepatikšanās. Džesijs satiek kādu senu studiju biedreni un uzņemas iztaujāšanu. Pazūd medikamentiem paredzētie līdzekļi. Komandai kādu laiku jādarbojas bez Rekša palīdzības. 

Otrdiena, 27. jūlijs

6. sērija

Bezgalīgā vasara

Kāda jauna sieviete tiek nolaupīta vietā, kur divus gadus iepriekš nožņaugta atrasta viņas labākā draudzene. Komandai jāatrod saikne starp abām lietām, izmantojot visus iespējamos resursus. Aizdomās tiek turēti tie paši divi vīrieši, kas iepriekšējā reizē, taču apstākļi ir nedaudz mainījušies. 

Trešdiena, 28. jūlijs

7. sērija

Viss metiens

Reksis uz laiku tiek atstādināts no darba, jo nozieguma vietā atrastas spalvas ar viņa DNS. Čārlijs uzmeklē visus Rekša brāļus, lai noskaidrotu, vai kādam ir saikne ar mirušo. Donovans kā apmāts cenšas atrast veidu, lai aiz restēm nonāktu kāds attapīgs neģēlis. 

Ceturtdiena, 29. jūlijs

8. sērija

Apburtā princese

Kādā bērnu ballītē mirst princeses atveidotāja. Sākotnēji ir aizdomas uz narkotiku pārdozēšanu. Mājsaimnieces izmanto «princešu» pakalpojumus, lai tiktu pie kārtējās devas. Turklāt katrai ģimenei ir kāds noslēpums, ko tā nevēlas izpaust.

12+