Otrdiena, 26. jūlijs

1. sērija

Kāda sieviete vārdā Paula tiek apsūdzēta sava priekšnieka slepkavībā. Viņa sirgst ar garīgās veselības traucējumiem un tiesā viņai ir iespējams piemērot lietu par slepkavību afekta stāvoklī. Jauni pierādījumi liecina, ka no priekšnieka veikala ir pazudusi arī ievērojama naudas summa, bet Paula redzēta izklaidējamies ar savu vīru. Leo uzzina, ka priekšniekam ir bijušas arī saķeršanās ar naudas izspiedējiem. Vai vainīgais varētu būt kāds no šīs bandas?

Trešdiena, 27. jūlijs

2. sērija

Frederiks, Dabas muzeja direktors, tiek nogalināts. Apsūdzētā ir muzeja darbiniece Judīte, kurai Frederiks it kā esot seksuāli uzmācies. Pati sieviete nozieguma naktī bijusi tajā pašā viesnīcā, kurā Frederiks. Tomēr turpat viesojusies arī Fredrika sieva Anna un vīratēvs Oskars, kā arī Judītes advokāts. Kas viņiem būtu darāms viesnīcā?

Ceturtdiena, 28. jūlijs

3. sērija

Tiek atrasta nogalināta Eiropas Centrālās bankas augsta ranga darbiniece Birgita Haindlinga. Notikuma vietā arestē kādu nelegālo imigrantu, kurš Benijam apgalvo, ka nav vainīgs. Benijs atklāj, ka policijā vīrieti piespieda atzīties slepkavībā, kā arī to, ka bankas darbībā novērotas kļūdas, bet Birgita, iespējams, iemantojusi ienaidniekus.

Piektdiena, 29. jūlijs

4. (nosl.) sērija

Restorāna īpašnieku Ksavjieru apsūdz sava konkurenta Tilmana nogalināšanā. Iemesls tam ir kādas slavenas receptes autortiesības, un Benijs atklāj, ka abiem restorāniem produktus piegādājis viens un tas pats fermeris. Turklāt Ksavjiera līķis atrasts netālu no fermera lauka. Tikmēr Benijam ir jāatrisina kāds ilgstošs konflikts ar sievu Gabiju, kura izsaka viņam neatvairāmu piedāvājumu.

12+