• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Personība. 100g kultūras. Mūziķis Ingus Ulmanis

Personība. 100g kultūras

Tādu savulaik populāru grupu kā „Jumprava” un „Lādezers” mūziķis Ingus Ulmanis par saviem skolotājiem uzskata ne tikai vecākus, ģimeni, citus mūziķus un māksliniekus, ar kuriem kopā strādāts visdažādākajā amplitūdā – no Zvirbuļa «Putnu operā» līdz Kaķītim – Laķītim „Brīnumskapī”. Ar tādu pašu cieņu Ingus izturas arī pret lielās dabas ķēdes pašām mazākajām radībiņām – putnu, spāri, aļģi vai slieku. 

Tie ir tikai daži no Ingus un viņa sievas Silvijas pirms vairāk kā desmit gadiem izlolotās Dabas koncertzāles galvenajiem varoņiem. Tagad atzinību guvušais mūzikas un zinātnes projekts ir ceļā uz Eiropu, un, ja viss veiksies, nākamvasar tas notiks arī Beļģijā.

Taču Ingus tikpat lielā aizrautībā turpina ikvienu aizsākto lietu – vai tā būtu mūzikas un dziesmu tekstu radīšana studijā, kuras durvis iedvesmas brīžos dažkārt ir slēgtas pat meitām, zāles pļaušana mājas pagalmā vai viesu intervēšana radio „Monopolā”. Atvērtība un spēja aizrauties ir talanti, par kuriem Ingus pats ir visvairāk pateicīgs. Viņš saka, ka necenšoties izvairīties no smaidīšanas, jo, šķiet, augstāki spēki ir vēlējušies, lai viņš izskatās laimīgs vienmēr

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Aurēlija Anužīte

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Egils Siliņš

Personība. 100g kultūras
Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Lauris Dzelzītis

Personība. 100g kultūras