Latvijas sieviešu florbola līga. NND/RJTC – "Ķekava"

Šodien startēja sieviešu līgas turnīrs, kurā piedalās astoņas komandas. Pirmās kārtas spēlē vienība ar nosaukumu “Nost No Dīvāna/Rīgas Jauno tehniķu centrs” uzņēma “Ķekavas” florbolistes. Cīņas gaitā bija jūtams viešņu pārākums gan bumbiņas kontrolē un metienos pa vārtiem. Pirmajā trešdaļā divreiz izceļoties Paulai Metālai, bet otrajā periodā rezultatīvi spēlējot Kristīnei Kirilovai un Valērijai Druzjakai, spēle vidū ķekavnieces bija panākušas 4-0 vadību. Tad pie vārtu guvuma tika arī laukuma saimnieces, taču tas izrādījās NND komandas vienīgais panākums spēlē. Viešņas atbildēja ar vēl četriem rezultatīviem metieniem, kad divus vārtus guva Paula Sloģe, bet vienreiz izcēlās Ulrika Skakovska un Ieva Bušmane. Tādējādi “Ķekavas” florbolistes svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8-1.

Intervija - Ulrika Skakovska, FK “Ķekava” florboliste

Vēl vienā pirmās kārtas spēlē Cēsu “Lekrings” vienība ar 10-5 pieveica “Līgatnes” florbolistes.