Baltijas līga handbolā. ZRHK "Tenax Dobele" – "Viljandi"

“Tenax Dobele” trešās kārtas spēlē tikās ar arī līdz šim divas uzvaras izcīnījušajiem “Viljandi” handbolistiem. “Tenax” sastāvā starpsezonā būtiskā maiņa ir Māra Veršakova aiziešana uz Itāliju un Austra Tuminska atgriešanās. Mačā pret “Viljandi”, šķiet, daudz kas izšķīrās spēles sākumā, kad dobelnieki nekādi nespēja gūt vārtus, kamēr igauņi lādēja bumbas zemgaliešu vārtos vienu pēc otras. 13 minūtēs 1-9. Tikai tad pamazām iespēlējās mājinieki. Līdz puslaika beigām atpalicību samazināja uz 7-12. Pēc pārtraukuma vienubrīd atkal sekoja kritiens “bedrē”, taču pēdējās desmit minūtēs izdevās pieiet klāt Igaunijas klubam divu vārtu atstatumā. Tomēr galotnē pāris kļūdas uzbrukumā un tiesnešu piešķirtie noraidījumi neļāva glābt spēli. Uzvara ar 24-22 tika “Viljandi” handbolistiem.

Intervija - Emīls Kurzemnieks, ZRHK “Tenax Dobele” handbolists

Tagad ar divām uzvarām trīs spēlēs Dobeles vienība 13 Baltijas komandu konkurencē dala ceturto līdz astoto vietu.