Pirmdiena, 26. septembris

1. sērija

Neilgi pirms dzemdībām Franciska gatavojas pārcelties uz Ņujorku. Mārtins Grūbers cenšas samierināties ar abu izvēli un uzskata, ka šis lēmums ir pareizs, tomēr, jo tuvāk nāk izlidošanas laiks, jo vairāk viņu sāk mākt šaubas. Daktera Grūbera jaunā paciente Alīna Vāgnere sagādā citas raizes. Viņa ir apmetusies kalnu namiņā ar savu partneri Sebastianu Rutlofu un cieš no pēkšņām krampju lēkmēm. Dakteris Grūbers uzzina, ka pirms diviem gadiem Alīna un Sebastians dzīvoja Berlīnē, kur jaunā sieviete cieta smagā auto negadījumā un pēc komas ir zaudējusi atmiņu. Alīna  vairs neatceras ne savu ģimeni, ne draugus Berlīnē, ne arī iepriekšējo dzīvi. Vienīgais cilvēks, kuram viņa spēj uzticēties, ir viņas partneris Sebastians. Ar viņa palīdzību Alīna vēlas raudzīties nākotnē, atvērt plānoto viesu namiņu kalnos un atstāt pagātni aiz muguras.

Otrdiena, 27. septembris

2. sērija

Alīnas biežās lēkmes izsit jauno pāri no ikdienas mierīgās dzīves. Krampji varētu liecināt par epilepsiju vai arī par neirodeģeneratīvu procesu smadzeņu audos, kā rezultātā jaunajai sievietei var būt nepieciešama aprūpe. Dakteris Grūbers pieprasa Alīnas slimības vēsturi no Berlīnes, un viņam sāk rasties aizdomas. Dažas detaļas nepavisam nesaskan ar Sebastiana atainoto negadījuma norisi. Kad Elmavā ierodas Alīnas māsa Džesija, kļūst skaidrs, ka Sebastians ir melojis par pāra kopīgo dzīvi Berlīnē. Hanss un Anne beidzot atklāj sen plānoto otro kūti. Atklāšanas pasākums palīdz Annei novērst domas no Franciskas aizbraukšanas. Anne saprot, ka Mārtins pārdzīvo to, ka nevarēs iesaistīties sava bērna audzināšanā. Tikmēr Hanss izlīgst mieru ar Zuzanni, kura pēc šķiršanās nolēmusi raudzīties nākotnē ar pozitīvu skatu.

Trešdiena, 28. septembris

3. sērija

Mārtina Grūbera pacientei Kjārai Englai gadu pēc sirds transplantācijas sāk parādīties atgrūšanas simptomi. Kjārai un viņas vecākiem tas nozīmē visu cerību un plānu sabrukumu. Dakterim Grūberam Kjāras vēlīnā atgrūšanas reakcija šķiet dīvaina. Mārtins nolemj palielināt Kjāras kortizona devu un ar Aleksandra Kānveilera atbalstu mēģina izslēgt citas iespējamās diagnozes, tomēr jaunā sieviete arvien vairāk atsakās no ārsta un vecāku mēģinājumiem nonākt līdz patiesībai, jo ir atradusi jaunu draugu Lūkasu un vēlas pamest Elmavu. Franciska neaizlido uz Ņujorku. Viņa bezsamaņā tiek nogādāta slimnīcā. Franciskas māte Tea Hohštetere aizliedz Mārtinam tuvoties meitai un piedraud ar tiesu darbiem, jo Mārtins veica Franciskas veselības pārbaudi un deva viņai atļauju lidojumam. 

Ceturtdiena, 29. septembris

4. sērija

Veicot pārbaudi slimnīcā, Kjāra satiek jaunu puisi Marko, kuram Kjāra iepatīkas, un viņš vēlas ar meiteni iepazīties tuvāk. Kjāra viņam atsaka, jo ir sākusi satikties ar Lūkasu un abi plāno ceļojumu uz Madridi. Kjāras vecāki ir šokā, uzzinot, ka viņu meita atsakās no ārstēšanās un vēlas sev atvēlēto laiku pavadīt prombūtnē. Mārtins tomēr nedomā padoties un konstatē, ka Kjārai tika pārstādīta inficēta sirds. Tagad viņa uzdevums ir sameklēt orgāna donoru un noskaidrot viņa saslimšanas vēsturi. Zuzanne dodas atvaļinājumā, kur iepazīstas ar interesantu un harismātisku vīrieti. Hanss un Linna vēlas sākt attiecības no jauna un rīko romantiskus randiņus. 

Piektdiena, 30. septembris

5. sērija

Augstsprieguma tīklu tehniķa Franča Herforda darbs ir ļoti riskants. Turklāt viņš cieš no pēkšņām reiboņu lēkmēm un ir spiests meklēt ārsta palīdzību. Dakterim Grūberam rodas aizdomas, ka Francis ir saķēris kādu eksotisku vīrusu, tomēr vīrietis apgalvo, ka nav bijis tālās zemēs. Pamazām tomēr dakteris Grūbers atklāj Franča noslēpumu. Vīrietis jau 15 gadus dzīvo divās ģimenēs ar divām sievām. Šīs zināšanas nostāda Mārtinu dilemmas priekšā, jo viņu saista ārsta klusēšanas zvērests. Arī privātajā dzīvē Mārtins izjūt lielu spiedienu. Franciska slimnīcā guļ komā, viņas māte ne tikai aizliegusi Mārtinam tuvoties Franciskai, bet arī grasās iesūdzēt Mārtinu par nolaidību pret pacienta veselību un atņemt viņam aprūpes tiesības par gaidāmo bērnu. 

12+